Sari la conținut
Forum Roportal
Corryana

virgina la 21 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna... Am aproape 21 de ani si sunt inca virgina, dar prietenele mele si baiatul pe care il iubesc stiu ca nu mai sunt. si nu as vrea sa se afle adevarul.... Ce pot face ca EL sa nu isi dea seama... ?!?! Presupun ca e cam greu.... Dar astept solutii. AJUTOORRR !! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna... Am aproape 21 de ani si sunt inca virgina, dar prietenele mele si baiatul pe care il iubesc stiu ca nu mai sunt. si nu as vrea sa se afle adevarul.... Ce pot face ca EL sa nu isi dea seama... ?!?! Presupun ca e cam greu.... Dar astept solutii. AJUTOORRR !! :jester:

Felicitari pentru ca nu te vinzi ieftin! E ciudat ca virginitatea a devenit in ultimul timp o rusine!

 

Nu trebuie sa le dovedesti nimic, sa creada ce vor indiferent ce cred si afla! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna... Am aproape 21 de ani si sunt inca virgina, dar prietenele mele si baiatul pe care il iubesc stiu ca nu mai sunt. si nu as vrea sa se afle adevarul.... Ce pot face ca EL sa nu isi dea seama... ?!?! Presupun ca e cam greu.... Dar astept solutii. AJUTOORRR !! :)

 

Stai linistita ca nu esti singura care e virgina la 21 de ani si nu e nici ceva rau. Si cel mai bine e sa ii zici prietenului tau adevarul ca sa stie cum sa te abordeze. Si faptul ca prietenul tau nu mai e virgin e intr-un fel bine, pentru ca va sti cum sa procedeze astfel incat sa nu te doara deloc prima data. Si crede-ma, ca prietenul tau va fi foarte fericit cand va afla ca esti virgina. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si nu as vrea sa se afle adevarul....

simti nevoia sa-i spui lui sau chiar vrei sa-ti incepi viata sexuala cu el?

daca vrei sa faci dragoste cu el atunci trebuie sa-i spui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt eu mai "neatent" la ora asta,sau domnisoara intreaba cum sa faca sa il convinga pe prieten ca nu este domnisoara? :)

Adica omul ar fi chiar furios sa constate ca este primul.Pai chiar asa de fraier sa fie el,sa se aventureze in teritorii virgine,de nimeni incercate? :roll: Nu mai bine pe cai batatorite de altii ,unde are siguranta ca nu intra in necunoscut?

Mare ti-e gradina Doamne! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii un idiot.

mai sunt si unii care nu se considera "vrednici" si altii care sunt doar fricosi prefera sa plece

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde stiu prietenele tale si cel pe care il iubesti ca nu ai mai fi virgina? Care e problema ca esti? E o rusine si trebuie sa ascunzi asta? In asa hal s-a ajuns?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E ciudat ca virginitatea a devenit in ultimul timp o rusine!

 

Da si mie mi se pare ciudat...ar trebui sa fi mandra ca ai rezistat pana la 21 de ani...este o virtute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna... Am aproape 21 de ani si sunt inca virgina, dar prietenele mele si baiatul pe care il iubesc stiu ca nu mai sunt. si nu as vrea sa se afle adevarul.... Ce pot face ca EL sa nu isi dea seama... ?!?! Presupun ca e cam greu.... Dar astept solutii. AJUTOORRR !! :)

 

Eu si El am mai fost impreuna.... dar intr-un moment de imaturitate, ca sa il ranesc, i-am spus ca am facut-o deja cu altcineva.... Si acum chiar daca cel mai corect ar fi sa ii spun... nu vreau.... (in mintea nu merita sa afle adevarul)Cum pot sa'l duc de nas?

Editat de Corry_ana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×