Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Alin24

gazduire romania

Rate this topic

Recommended Posts

poate cineva sa-mi recomande o firma buna de gazduire din romania ? cineva m-a trimis la hostico cum ca ar fi foarte seriosi. preturile lor par a fi foarte bune . are cineva sugestii mai bune? va multumesc

Nu stiu daca e sugestie mai buna, iti recomand sa vezi si oferta www.fastweb.ro . Am apreciat la ei seriozitatea si promptitudinea cu care raspund la solicitari, preturile sunt acceptabile.

Incearca romarg.ro. Eu am cont la ei si sincer sa fiu e foarte ok.

asta e putin aiurea daca nu spunem si preturile,mai ales conditiile tehnice..foarte importante!

care si-asa sunt ascunse si le afli prea tarziu:ca nu poti pune aia,ca nu poti face pe ailalta

asta nu merge la pasiune,trebuie spus exact ce ofera si cat cer.

eu am server,nu fac hosting ca nu ma tine,dar firmele romanesti au preturi dintre cele mai mari in europa

am si un alt cont pe servere olandeze,de 3 ori mai ieftin decat unul romanesc la aceleasi conditii

acolo,e adevarat ca nu va pot demonstra public,(dar va pot arata in particoler)

acolo pot pune orice script vreau si merge pe loc,fara fataiala,fara "sa mai vedem..."

viteza de incarcare este absolut aceeasi si aia ma pupa si in ... numai sa raman acolo

va spun ca asta nu e de-a buna,si daca n-ar fi atatia naivi,patrioti,toti ar da faliment in 3 luni

in romania decat la inceput,cand te bagi la ei,e iufa mare ,si toti sunt atenti nevoie mare cu tine.

vrei ceva serios romanesc?

plateste-i din 3 in 3 luni sau mai bine lunar si or sa fie mereu baieti buni cu tine

baga-te pe un an si abia de-o sa te mai bage in seama 1o luni,baga-te pe 2 si inmulteste prosteala

daca ai de gand sa mergi pe cursa lunga,trebuie sa inveti cate ceva despre servere inainte de a alege unul,

nu sa te iei dupa ce auzi...asa, ca pe strada

concluzie e ca eu nu stiu niciun hosting bun in romania, desi am tot incercat si eu la inceput sa gasesc

dar nu refuz ideea, daca cineva stie vreunul, si are dovezi tehnice si materiale, atunci sa nu ma lase asa idiot