Sari la conținut
Forum Roportal
Alecsandraaaa

Prietenul meu nu crede ca il iubesc!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna. As avea si eu nevoie de putin ajutor. Sunt cu prietenul meu de 7 luni si nu prea ma crede ca il iubesc din cauza lumii ca tot se baga intre noi :crazy: ( :roll: ( asa ca m`am gandit sa particip la un concurs poate ca ati auzit sau poate ca nu,... ilovemilk. Trebuie sa scrii un mesaj, iar daca esti pe primul loc il publica in Bucuresti sau in alt oras pe un panou mare de valentine`s day. Ma gandeam ca poate asa o sa vada cat de mult il iubesc :yes: :yes: :yes: si v`as ruga din tot sufletul sa ma ajutati si pe mine cu un vot aici [scos link] va raman datoare pe viata daca ma ajutati va rog mult

Editat de Darianna
limbaj de mirc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8. Este interzisa folosirea prescurtarilor de chat: "sh" , "tz", "k" , "dak", etc. Puteti folosi diacriticele.

De asemenea, este interzisa postarea de mesaje monosilabice (exceptie face aria de jocuri) si care contin doar emoticonuri.

 

10. Publicitatea pe forum este permisa doar in cadrul sectiunilor create in acest scop (si aici in limita bunului simt). In restul ariilor este interzisa postarea de reclame.

 

Daca postul dumneavoastra a fost sters, atunci inseamna ca stergerea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam sa nu il rescrieti.

 

 

Cam astea sunt regulile pe care le-ai incalcat. Daca doresti sa ramai user al forumului nostru, te rog sa citesti si sa respecti regulamentul.

 

Daca doresti sa pastrezi topicul, da-i o alta tenta. Sigur vor fi useri care vor dori sa te ajute.

 

Bine ai venit si spor la postat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie de un afis sa i spui cat il iubesti e rau.

Sunt moduri mult mai frumoase.. mie unul nu mi ar placea sa fie numele meu pe un afis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×