Sari la conținut
Forum Roportal
Cratindan 399675

Poze false de slabire pe siteuri cu produse

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toate produsele de slabit sunt o mare pacaleala. Daca vrei sa slabesti cum trebuie, tot ce ai de facut e sa reduci putin mancarea si sa faci sport zilnic la un centru specializat (in nici un caz acasa ca il faci de mantuiala).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate produsele de slabit sunt o mare pacaleala. Daca vrei sa slabesti cum trebuie, tot ce ai de facut e sa reduci putin mancarea si sa faci sport zilnic la un centru specializat (in nici un caz acasa ca il faci de mantuiala).

nu e chiar asa. tine si de metabolismul celular, de individualitatea subconstientului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru motivarea unora, chiar merge. :crazy:

 

Poate n-am fost eu indeajuns de atenta, dar pe site-urile alea eu nu vad vreun produs de slabit...doar carti despre diete.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca cineva se lasa pacalit de niste poze ca sa cumpere ceva, atunci prostia e la cumparator, nu la producator! Nu cred ca va pune cineva pistolul la tampla sa cumparati un produs care se recomanda a fi bun doar prin niste poze cu fete slabe si garantia verbala a eficientei!

De aceea sunt obsedata cu produsele de ingrijire pe care le folosesc, pentru ca nu ma las usor convinsa de reclame. Vreau sa aflu exact cum actioneaza, unde, cu ce substante si ce efect au etc. Plus ca reclamele care spun ca produsul e super tare pentru toti si pentru toate e un big bullshit! Daca produsul e profi, o sa se mentioneze si efectele secundare, posibilele reactii adverse sau riscuri. Pentru ca ele exista la orice produs! De aceea va sfatuiesc sa va documentati putin inainte sa alegei un tratament, mai ales daca implica costuri mari si dureri, in cazul tratamentelor cu laser sau alte dracarii de care mie mi-e teama, mai ales la celulita, care e in zone sensibile ale corpului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De multe ori m-am intrebat cum sta treaba cu pozele gen "Inainte" si "Dupa".

Nu spune nimeni ca nu poti slabi atat,dar in niciun caz nu poti asta in 24 de zile(doar un exemplu)sau poti,dar intr-o maniera nesanatoasa. :crazy:

 

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea dintre ele sunt reclama. Nu cred ca e posibil sa iei cateva pastile si sa slabesti atatea kg cat zic ei. Si cand te gandesti si cat costa , si cate sunt , mai mai ca-ti vine tot la sala sa te duci :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×