Sari la conținut
Forum Roportal
Osmechera

virgina sau nu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a 2 oara nici la mine nu o fost bine ... eu cred ca mai trebuie sa treaca ceva vreme pana incet incet iti vei da drumul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost bine nici la mine o perioada poate chiar primele 10-15 contacte ...acu depinde si cat de mare o are :) .poti incerca un preludiu mai lung poate nu te incalzeste suficient

Sau exista posibilitatea ca baiatul sa nu stie cum e sa dezvirginezi o femeie si sa te chinuie o perioada pana se intampla ,oricum ar fi placerea vine dupa putina experienta .Recunosc ca atunci cand m-am dezvirginat a durut rau de tot si nu prea l-am lasat sa isi faca treaba asta pana s-a saturat sa ma tot vait ca ma doare si ma prins odata intr-o pozitie mai prielnica si a penetrat la maxim de atunci a inceput sa treaca durerea (a meritat chiar daca a durut rau)

 

Offfff ce vremuri ....daca nu ar fi durerea aia mi-ar place sa o mai fac odata pt prima oara :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te doare chiar atat de tare, atunci ia-ti prietenul de manuta si mergi la ginecolog (cam 50 ron consultatia) este posibil sa ai nevoie de o dezvirginare pe cale chirurgicala (sunt destule cazuri). :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La doctor.Urgent.Te faci bine,te simti bine.

 

Nu mai speriati ma fata. Asa se intampla deobicei, altii incerc si de 5 ori. Depinde de corpul ei, de ce simte, de cum gandeste, e normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scoateti reclama asta ca e enervanta. Pe bune, nu-i strategie buna de PR. Adica imi apare mereu in nas dar nu am citit-o deloc , nici fara sa vreau..

 

ON

 

Se stie ca barbatii abia nimeresc gaurica, mai ales aia pe la inceput, poate asta o fi cauza. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un doctor mi-a zis odata:"Dupa durere vine si placere". Si nu, nu era ginecolog, era chirurg.

 

Unde-mi zboara mintea... dar ce vroia sa-ti faca doctorul de ti-a zis asta??? Nu era nici ginecolog, el barbat, tu barbat...

 

:pardon: Nu te supara, nu m-am putut abtine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×