Sari la conținut
Forum Roportal
Osmechera

virgina sau nu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Spune ti mi si mie...de ce de fiecare data cand incerc cu prietenul meu , ma doare?nu ar trebui sa fie o placere in loc de o durere jalnica??????........ oare mai sunt virgina?..~mentionez k nu mi`a curs sange prima data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune ti mi si mie...de ce de fiecare data cand incerc cu prietenul meu , ma doare?nu ar trebui sa fie o placere in loc de o durere jalnica??????........ oare mai sunt virgina?..~mentionez k nu mi`a curs sange prima data

depinde

poti fi daca nu a facut treaba bine prima data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune ti mi si mie...de ce de fiecare data cand incerc cu prietenul meu , ma doare?nu ar trebui sa fie o placere in loc de o durere jalnica??????........ oare mai sunt virgina?..~mentionez k nu mi`a curs sange prima data

 

Fiindca esti osmechera

Si d-aia :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cate ori ati incercat de la prima oara? Cat a trecut de atunci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune ti mi si mie...de ce de fiecare data cand incerc cu prietenul meu , ma doare?nu ar trebui sa fie o placere in loc de o durere jalnica??????........ oare mai sunt virgina?..~mentionez k nu mi`a curs sange prima data

 

Pot sa fie 3 motive pentru care te doare:

 

1. Esti prea smechera pentru a face sex.

2. Prietenul tau e un pampalau care nu stie sa faca preludiul si sa te incalzeasca cum trebuie.

3. Poate durerea vine de la ceva infectie (desi e putin probabil).

 

PS. Ce varsta ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani...si am incercat de 2 ori si am simtit acelasi lucru :crazy:....simteam k atingea ca un fel de perete in spate ,de tot, si ma durea rau...

Editat de Osmechera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....simteam k atingea ca un fel de perete in spate ,de tot, si ma durea rau...

 

Stai sa ne intelegem. Pe tine te doare chiar la inceput, in timpul penetrarii, sau in timpul actului?

Nu de alta dar ceea ce ai spus mai sus cu "peretele in spate de tot" ma duce cu gandul la faptul ca iti atinge colul uterin cu 'capul', ceea ce, din cate stiu eu, nu e deloc placut.

Daca asta e cauza, singura rezolvare este ca el sa n-o bage asa de adanc. Poate stai mai bine tu deasupra. Ai mai multa libertate de miscare si poti tu controla adancimea penetrarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si la inceput cand baga ....si cand atinge in spate de tot..probabil colul sau chiar nu mi dau seama:(..dar simt k n`as vea sa o mai fac ink odata....:|...si ma preseaza cu chestia asta(cand mai....?)....si simt k numai vreau:-s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai facut`o pt ca il iubesti sau ca te preseaza el ? Sau de curiozitate sa vezi cum e ?... Ar fi cazul sa va informati mai mult, pe internet poti gasi orice si sunt metode de diminuare a durerii ... nu se rezolva totul chiar numai ca o baga si o scoate ... sa ma scuzati de vocabular :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×