Sari la conținut
Forum Roportal
B_bad2005

va rog sa ma ajutati

Postări Recomandate

Salut! Am si eu o problema dak ai pot spune asa...de fiacare data cand deschid o pagina cu mozilla imi apare : "A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly.If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?". Ma dispera imi apare la fiecare 5 sec. Am dezinstalat si instlat adobe reader,adobe flash player si tot asa imi face,apoi am dezinstalat si am instalat mozilla si la fel...aceeasi problema :P(. Si inca ochestie dak nu am adobe instalat nu mai imi apare eroarea asta... ce as putea face? Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut! Am si eu o problema dak ai pot spune asa...de fiacare data cand deschid o pagina cu mozilla imi apare : "A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly.If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?". Ma dispera imi apare la fiecare 5 sec. Am dezinstalat si instlat adobe reader,adobe flash player si tot asa imi face,apoi am dezinstalat si am instalat mozilla si la fel...aceeasi problema :D(. Si inca ochestie dak nu am adobe instalat nu mai imi apare eroarea asta... ce as putea face? Multumesc!

Sunt anumite pagini care au scripturi in flash , iti poti instala un add-on (supliment firefox) exemplu : Addblock Plus (destul de bun ) sau No Script ( pentru useri mai avansati ) .Citeste FAQ ( Frequently asked questions)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×