Sari la conținut
Forum Roportal
Cindyrella

Ce ne jucam la birou cand ne plictisim

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hei, sunt noua pe aici, dar uneori ma plictisesc la birou, asa cum fac acum cand va scriu voua, tuturor celor pe care nu ii cunosc de pe Roportal :blink: .

 

Sunt curioasa, voi de plictiseala la birou ce va jucati? La mine se practica Farmville si alte Facebookuieli. Ceva mai antrenant aveti :P ? De grup asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu ai timp sa te plictisesti la birou? :P

si sefu ce parere are?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Va propun eu un joc. De fapt, propunerea va veni mai mult ca sigur din partea sefului vostru.

Si probabil se va numi ceva-n genu' "Vrei sa fii concediat?"

Iar acest joc cred va oferi sanse de castig pentru mai multi "concurenti".

 

 

Va arde de joace la munca pe timp de criza? Ptiu... cred ca vi s-a urat cu binele.

 

De grup asa?

 

Secs?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, sunt noua pe aici, dar uneori ma plictisesc la birou, asa cum fac acum cand va scriu voua, tuturor celor pe care nu ii cunosc de pe Roportal :blink: .

 

Sunt curioasa, voi de plictiseala la birou ce va jucati? La mine se practica Farmville si alte Facebookuieli. Ceva mai antrenant aveti :P ? De grup asa?

 

 

YUMMY!!!

 

Table joaca cineva?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, sunt noua pe aici, dar uneori ma plictisesc la birou, asa cum fac acum cand va scriu voua, tuturor celor pe care nu ii cunosc de pe Roportal :blink: .

 

Sunt curioasa, voi de plictiseala la birou ce va jucati? La mine se practica Farmville si alte Facebookuieli. Ceva mai antrenant aveti :P ? De grup asa?

 

Vezi la Bla, bla, bla - topicul jocuri. Pentru jocuri mai spectaculoase cred ca nu ai timp la birou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×