Sari la conținut
Forum Roportal
KEZARA

Poveste....fara sfarsit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred k ar trebui sa te bucuri cat poti de mult de copilasii tai. Stiu k ti`e greu si ca mereu te vei gandi la tatal biologic mereu cand il vezi pe baietel. Incearca sa pastrezi doar amintirile frumoase petrecute intre tine si barbatul acela. Sotul tau nu va trebui sa afle, dar daca simti constiinta prea incarcata spunei. Simte`te bine in pielea ta si e foarte bine ca nu regreti nimik. Barbatul acela va exiasta in mitea ta si in inima ta orice ai face pt ca mereu ti`l vei imagina asha cum vei vrea tu sa fie, nu cum e el defapt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sotul tau nu va trebui sa afle, dar daca simti constiinta prea incarcata spunei.

 

Daca amantul vrea sa se razbune pe ea sau pe sotul ei cu siguranta va apela la acest secret.

Si sa nu-mi spuneti ca nu o sa apara motive de razbunare. Nimic nu este cert.

Asta poate fi peste 1, 10 sau 20 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu numai ca trebuie sa o lasi asa si sa nu zici nimic.

Dar trebuie sa si gasesti calea de a te impaca cu ce s-a intamplat.

Da, a iesit un baietel minunat si ti stii asta. Dar trebuie sa intelegi cu totul, cu toata finnta ta, CA ALTFEL NU L-AI FI AVUT. Asta e important. Life works in misterious ways, si tu ai primit un dar care sa comepnseze ceea ce iti lipsea :) E foarte frumoasa povestea ta. Nu trebuie sa te procupe altceva. oricum va evolua povestea asta, tu te vei descurca. Orice se va intampla. Sa crezi asta cu totul, sa nu te indoiesti, si va fi bine. Bucura-te de secretul tau, nu te speria de el, e un secret frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bucura-te de secretul tau, nu te speria de el, e un secret frumos.

 

Nu stiu cat de frumos este dar pentru un sot ii va fi tare greu sa auda ca baiatlul/fetita nu este al lui.

Editat de Amicul_tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cat de frumos este dar pentru un sot ii va fi tare greu sa auda ca baiatlul/fetita nu este al lui.

 

Prea multe sanse sa afle nu sunt. Si daca afla, sanse multe sunt sa o ierte, pentru ca pe ei ii leaga multe impreuna, si pentru ca stie si el ca pe undeva e si vina lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cateodata m-am gandit sa-l parasesc,dar ma gandeam ca nimeni nu-i perfect si poate imi gaseam pe altul cu care aveam o viata sexuala normala,dar care poate ma insela sau ar fi fost zgarcit(nu imi plac zgarcitii)si imi tinea cont la cheltuielisau poate nu-mi accepta fetita,etc

 

Deci nu l-ai parasit pentru ca ti-a fost teama sa nu dai peste unul care te-ar fi putut insela.

 

1. NU este bun cel care nu te sexeaza bine dar in schimb este bun pe celelalte planuri.

2. NU este bun cel care te sexeaza bine pentru ca e posibil sa te insele.

 

Concluzie: nici tu nu stii ce vrei.

 

Si inca un lucru: tu te-ai maritat cu el pentru bani. :) Trebuie sa recunosti lucrul asta.

E si vina ta in toata treaba asta. Daca renuntai la preconceptia aia invechita "virgina pana in noaptea nuntii", acum erai cu altcineva care te sexa bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci nu l-ai parasit pentru ca ti-a fost teama sa nu dai peste unul care te-ar fi putut insela.

 

1. NU este bun cel care nu te sexeaza bine dar in schimb este bun pe celelalte planuri.

2. NU este bun cel care te sexeaza bine pentru ca e posibil sa te insele.

 

Concluzie: nici tu nu stii ce vrei.

 

Si inca un lucru: tu te-ai maritat cu el pentru bani. :) Trebuie sa recunosti lucrul asta.

E si vina ta in toata treaba asta. Daca renuntai la preconceptia aia invechita "virgina pana in noaptea nuntii", acum erai cu altcineva care te sexa bine.

 

 

Nu conteaza mai.

lasa, ca e bina asha cum a cazut :jester:

Sa si vada ea de ale ei si de ala mic si de familie, fara frica si fericita... ca nimeni nu le are pe toate... da, si a ratat destinul erotic.... So? Is atatea altele pe lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa si vada ea de ale ei si de ala mic si de familie, fara frica si fericita... ca nimeni nu le are pe toate... da, si a ratat destinul erotic.... So? Is atatea altele pe lume.

 

Pai n-auzi ca e nefericita.

Uite ce zice:"cand am implinit 30 ani am realizat ca mi se duce tineretea si nu am avut parte macar de o noapte de dragoste".

Ea are nevoie de sex bun, cu unul care sa nu o insele. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.. da, si a ratat destinul erotic.... So? Is atatea altele pe lume.

La felul in care sustii ca esti, tu ai accepta ideea asta?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La felul in care sustii ca esti, tu ai accepta ideea asta?

 

Ea care sustine ca e innebunita dupa sexul "absolut" sa spuna ca ratarea destinului erotic nu e nici o problema. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×