Sari la conținut
Forum Roportal
UnCiobdeSticla

Cum sa fac sa isi de-a seama ca o plac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ma cheama iuly si am 15 ani....de ceva timp(cam 2 luni imi place de o fata si nush cum sa fac sa ii spun ca o plac. De si nu prea vorbim. Sunt un pic timid sa vorbesc cu ea ca mi-e fric, ca fac vreo greseala si se supara pe mine:resent:.Va rog ajutati-ma !!!Astept Sfaturi :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ti inima-n dinti si spune-i. Sau na... Invit-o si tu la un suc, un film etc. Vezi ce reactie are, daca accepta, si dupa aia...te descurci tu. Succes! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa fac nu prea e genu de fata care ar iesi la un suc e diferita de celelalte fete .De aceea imi place.Dar nu e rea ideea.Dar daca ma refuza :doh:

Editat de Darianna
edit limbaj de mirc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ma sinucid si uit de ea? :swoon:

 

De cate ori am fost refuzat la prima intrebare ...

Nu cumva e prea mult pentru tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am sp iar acum regret k i-am sp.Mi-a sp NU.Mai pot face cv!! :scare: Mai bn ma sinucid si uit de ea. Astept Raspuns!

 

lasa sinuciderea :swoon: si mai bine priveste in jurul tau, poate exista o alta fata care te place si abia asteapta sa vorbesti cu ea, sa o bagi in seama.

si doi: scrie corect romaneste, renunta la limbajul de mirc, e enervant si obositor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am sp iar acum regret k i-am sp.Mi-a sp NU.Mai pot face cv!! :swoon: Mai bn ma sinucid si uit de ea. Astept Raspuns!

 

ei na..acuma crezi ca s-a sfarsit lumea?

si eu tocmai m-am despartit de prietenul meu pe care il iubesc foarte mult si nu mai gandesc ca tne..

ai 15 ani mamica,sunt atatea fete pe pamantul asta..s-o gasi vreuna care sa o inlocuiasca,stiu ca e greu dar nu e cazul sa gandesti " mai bne ma sinucid..."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate o fi alta fata care asteapta sa o bag in seama dar mi-e fata asta ma dat peste cap.Chiar nu stiu cum sa fac sa o impresionez.Oare sa fac ceva super tare sau sa ma comport normal.Astept un rasp !!!Va rog !!!

Editat de UnCiobdeSticla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Usor e de spus

Usor e de iertat

Greu e de uitat :swoon:

 

 

 

 

 

 

Cum as putea sa fac sa fiu cu ea nu stiu. Am intrebat-o daca are vreu motiv anume pentru care nu vrea sa fie cu mine.Si nu gaseste niciun motiv.Prieten mi-a spus ca nu are.Nu inteleg :scare:(

Editat de UnCiobdeSticla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×