Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Paranoia sau coincidenta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in mesaj nu scrie ca e cunostinta sotiei mele. zice ca e prietenul meu, mihai.

de jumate de ora ma tot suna cineva cu nr secret,raspund,dar nu vorbeste, inchide dupa 10 sec

Tu crezi ca daca ea te insala ti-ar da numarul amantului?

 

Da, e paranoia - asta in cazul in care nu pune nimeni cap la cap toate povestile pasionale pe care le-ai inventat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu crezi ca daca ea te insala ti-ar da numarul amantului?

 

Da, e paranoia - asta in cazul in care nu pune nimeni cap la cap toate povestile pasionale pe care le-ai inventat.

 

Exact,paranoia sau vreo inventie a povestii...din plictiseala.Ce-i drept,poveste nereusita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca e femeie.mesajul te vizeaza de fapt pe tine.vrea sa va faca sa va certati,iar acel numar de pe care a dat mesajul e un numar pe care l-a luat special sa dea acest mesaj,de aceea nu vorbeste cand raspunde pentru ca stie ca esti tu ,indiferent de pe ce numar ai suna.de pe acest numar a facut doar operatiunea cu voi.mai are sigur si alt telefon cu alt r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stie cineva daca exista vreo metoda sa poti afla totusi numarul celui care te suna cu nr ascuns sau macar zona,orasul din care te suna?

Am inteles ca se poate afla doar prin intermediul politiei, dar trebuie sa ai un motiv intemeiat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×