Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o problema pe care nici nu stiu cum sa o numesc.Nu mai am incredere in iubitul meu nu mai pot sa am pur si simlu oricat as incerca nu am incredere ...nu am probleme cu el ca nu imi acorda atentie sau ca nu se comporta frumos insa nu il mai cred sincer nu mai cred nimic din ce spune .Nu stiu e sa fac daca inainte bagam mana in foc pentru el acum nu il mai cred nici cand spune ca doarme sau face altceva .Am nevoie de un sfat nu stiu ce sa mai fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema pe care nici nu stiu cum sa o numesc.Nu mai am incredere in iubitul meu nu mai pot sa am pur si simlu oricat as incerca nu am incredere ...nu am probleme cu el ca nu imi acorda atentie sau ca nu se comporta frumos insa nu il mai cred sincer nu mai cred nimic din ce spune .Nu stiu e sa fac daca inainte bagam mana in foc pentru el acum nu il mai cred nici cand spune ca doarme sau face altceva .Am nevoie de un sfat nu stiu ce sa mai fac

 

 

increderea se castiga foarte greu si se pierde foarte usor. si problema e ca odata pierduta e aproape imposibil sa mai ai incredere intrun om. ce s-a intamplat intr-e voi? pentru ca nu se putea sa iti pierzi increderea doar asa din senin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista un motiv pentru toate . Sunt sigura ca daca esti putin mai explicita , multi de pe forum te vor ajuta , daca nu altfel , macar prin incurajari .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna idee...fii mai explicita putin! Treaba asta cu increderea e serioasa. De aici pot interveni certurile, geloziile si in final, despartirea. Incearca sa nu te mai gandesti...gandeste-te mai mult la tine, fa ceva pentru sufletul tau. Stiu ca e usor de zis si greu de facut, dar incearca sa pui in aplicare. Daca esti asa suspicioasa, nu vei rezolva nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de asta e vorba ca el a facut o gresala si nu o pot uita.Practic nu m-a inselat insa dupa o cearta intre noi el a sunat o fosta prietena si au vorbit iar eu am aflat la cateva zile .Eram la el si ea a aflat vazandu-ne la web apoi a inceput sa trimitra msj spunand k ii pare bn ca nu s-au intalint si k sa imi zica mie k ma iubeste din suflet nu din gura iar apoi ia mai trimis un msj in care trimitea un fost msj pe care i la trimis el.El sustine k i la trimis de mult inainte sa ne cunoastem noi .Faza e ca nu il mai cred nu mai pot orice ar spune eu cred k e o minciuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e vb de asta e vorba ca el a facut o gresala si nu o pot uita.Practic nu m-a inselat insa dupa o cearta intre noi el a sunat o fosta prietena si au vorbit iar eu am aflat la cateva zile .Eram la el si ea a aflat vazandu-ne la web apoi a inceput sa trimitra msj spunand k ii pare bn ca nu s-au intalint si k sa imi zica mie k ma iubeste din suflet nu din gura iar apoi ia mai trimis un msj in care trimitea un fost msj pe care i la trimis el.El sustine k i la trimis de mult inainte sa ne cunoastem noi .Faza e ca nu il mai cred nu mai pot orice ar spune eu cred k e o minciuna

 

din pacate iti spun ca oricat de mult l-ai iubii si oricat de mult ai vrea asta daca esti o fire mai geloasa nu o sa poti trece peste. este foarte greu de trecut peste chestii de genul asta. in sine nu a fost o inselare chestia asta dar intentia a fost...sau poate chiar asta era intentia lui k tu sa aflii si sa fi geloasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate iti spun ca oricat de mult l-ai iubii si oricat de mult ai vrea asta daca esti o fire mai geloasa nu o sa poti trece peste. este foarte greu de trecut peste chestii de genul asta. in sine nu a fost o inselare chestia asta dar intentia a fost...sau poate chiar asta era intentia lui k tu sa aflii si sa fi geloasa.

 

Cine e gelos/geloasa nu iubeste cu adevarat! Gelozia e un 'efect secundar' al posesivitatii si al dependentei, care nu au nimic comun cu iubirea.

Si in fond ce s-a intamplat asa de grav? A vorbit cu fosta prietena. Si? E interzis sa vorbesti cu fosta? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×