Sari la conținut
Forum Roportal
predator

World of Warcraft, oficial vs. private

Postări Recomandate

Ai si facut rost de Burning Crusade? De unde?

 

L-am luat acum doua saptamani de la Mediagalaxy in Mall Vitan. Ultimul pe raft ... Un bun amic al meu a gasit BG la suprapret (190 lei) intr-un magazin ciucit in Unirea, aripa Calarasi. Ultimul din raft. Comanda din cate am inteles a fost de 80k exemplare care s-au vandut intr-un timp record. Daca tot am revenit in zona, stie careva de existenta unui realm romanesc ? Am un coleg care se jura ca stie de existenta lui, da a uitat cum se numeste, iar in cautarile mele pe wow-europe nu am gasit nimic, ceea ce ma face sa cred ca nu exista... Da cine stie ? Intreb si io, ca nu moare nimeni :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io iti recomand lineage2 nu wow :jester: tot MMORPG daaaaaaaar dupa parerea mea nu exista comparatie intre ele....wow mi s-a parut pur shi simplu un desen animat ... aiurea rau.... oricum incearca http://www.gamesites200.com/lineage2/....tot acolo gaseshti shi de wow daca vrei...

 

Nu cred ca ai jucat wow mai mult de 2 ore, eu am jucat lineage un an jumate si joc de 2 luni wow si nici nu se compara ! Wow este mult mai misto decat lineage !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta portal in capitala poate este ....dar nu inteleg de ce vrei sa mergi ? daca nu mai ai ce face pe insula dute in darkshore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare o cretinitate sa joci pe un server privat. de ce ? pt ca bag mana in foc ca talentele nu merg cum trebuie , exista clase over-powerd si f sigur exista sistemul donor. { adik niste copikii fara minte care au bani sa joace pe official joaca pe serveru ala , si contra cost, primesc iteme modificate }

acum cand 2 luni de wow pe official = 600.000 , de ce sa te mai enervezi ? sincer, nu se merita.

a, si de ce se compara wow cu lineage 2 ? jocurile sunt cel putin diferite.

have a nice day !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi place de loc ...am incercat sa-l joc ...grafica e aiurea de tot ...am ras cu lacrimi 3 zile cat l-am jucat :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×