Sari la conținut
Forum Roportal
laursan3

Cei care au ca pasiune voluntariatul!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt printre forumisti persoane care se implica activ in a ajuta pe altii in mod organizat si gratuit? de exemplu: acordarea unui sprijin persoanelor defavorizate (varstinici, analfabeti, etc.) , apartenenta si activismul in organizatii ecologiste, cluburi pe diferite teme (cenaclul scriitorilor,ale pasionatilor de matematica sau astronomie), asociatii studentesti etc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai nevoie de asociatie! Poti organiza tu un grup! Eu m-am gandit sa organizez un grup impreuna cu care sa fac alergari pe Tampa (Muntele de langa Brasov) si sa promovam acest mod de a petrece o parte a timpului liber pentru sanatate! Ma gandesc deocamdata cum as putea face asta!

 

Sunt exemple destule de oameni care au facut diferite lucruri si i-au inspirat pe altii sa faca la fel!

Stii care ar fi primul banc despre voi ?

 

Cum se numesc unii ce alearga de nebuni pe Tampa ?

 

:lol: 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu fac asa ceva, dar mi-ar placea. In orasul meu nu stiu sa existe astfel de asociatii.

Nu ai nevoie de asociatie! Poti organiza tu un grup! Eu m-am gandit sa organizez un grup impreuna cu care sa fac alergari pe Tampa (Muntele de langa Brasov) si sa promovam acest mod de a petrece o parte a timpului liber pentru sanatate! Ma gandesc deocamdata cum as putea face asta!

 

Sunt exemple destule de oameni care au facut diferite lucruri si i-au inspirat pe altii sa faca la fel!

Editat de laursan3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii care ar fi primul banc despre voi ?

 

Cum se numesc unii ce alearga de nebuni pe Tampa ?

 

:P :)

 

:P

 

Chestia asta a vrut sa o faca un tip pe care l-am intalnit intamplator alergand pe tampa! Trebuie sa iau legatura cu el si deja suntem 3: eu, el si taicasu!

 

Sti vreunu care a fost numit sanatos la cap cand a incercat sa faca ceva ce nu s-a mai facut?

 

8) :lol:

Editat de laursan3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

 

Chestia asta a vrut sa o faca un tip pe care l-am intalnit intamplator alergand pe tampa! Trebuie sa iau legatura cu el si deja suntem 3: eu, el si taicasu!

 

Sti vreunu care a fost numit sanatos la cap cand a incercat sa faca ceva ce nu s-a mai facut?

 

8) :lol:

Aici trebuie sa iti dau dreptate. Asa e.

Mereu am sustinut ca : diferenta intre o idee nebuna si genialitate, o face, reusita!

Cand spui cuiva ce vrei sa faci, spune ca esti nebun.

Iar daca iti iese, esti numit geniu.

 

Asa am patit si eu in '95 cand am infiintat o fundatie. Toata lumea spunea ca nu voi reusi, ca doar Printesa Margareta are, si altii, si cine sunt eu ?!

Apoi, cand am reusit, nu mai aveau cuvinte.

 

 

Dar, de curiozitate . De ce alergati pe munte ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa fac si eu voluntariat....Stie cineva o organizatie prin Bucuresti? Imi aleg eu programul? ca nu am timp mereu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×