Sari la conținut
Forum Roportal
zolex

Problema mp4 player, HELP !

Postări Recomandate

Salut..Azi am primit un mp4 player (cu mp3, e-books, camera foto, mai multe aplicatii, radio etc) touch screen de 16 giga.. 325935825o.jpg w615.png

 

Am inceput sa pun muzica pe el, clipuri totul e ok.Insa cand am bagat niste e-book -uri, nu le vede deloc.Nu stiu ce sa fac, CD nu am cu el, pt ca a fost trimis din Hong Kong, cine ma poate ajuta ? Habar nu am ce pot sa fac, trebuie sa instalez un program pe el ca sa vada e-books ? Sau ... Voi aveti vreo idee ? Ajutati-ma va rog, multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si nu ne spui si nou ce marca e? Nu la toate e meniul la fel sau functiile. Eu iti spun cam cum ai putea utiliza functia e-book,dar poate la al tau e altfel.

 

Conectezi mp4-player-ul la PC,si intri in Removable Disk. Acolo o sa-ti apara mai multe foldere. Tu te uiti dupa un folder cu denumirea Ebook si salvezi acolo textele in format e-book.

Pentru a le vedea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si nu ne spui si nou ce marca e? Nu la toate e meniul la fel sau functiile. Eu iti spun cam cum ai putea utiliza functia e-book,dar poate la al tau e altfel.

 

Conectezi mp4-player-ul la PC,si intri in Removable Disk. Acolo o sa-ti apara mai multe foldere. Tu te uiti dupa un folder cu denumirea Ebook si salvezi acolo textele in format e-book.

Pentru a le vedea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×