Sari la conținut
Forum Roportal
Storyofmylife

Oare ma iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt istericare ne certam destul de rar iar distanta e doar pentru moment ...adik e foarte usor sa zici asa dar asa la distanta cum e e al meu si ma respecta ...si simt undeva in adancul meu ca ma iubeste sincer

Tocmai ce spuneam...

 

Deci, ai descoperit că te iubeşte. Mai răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu o tine asa ..pur si simplu imi zice uneori k ii e foarte frica deoarece crde ca el acum cand va pleca eu voi face poate la fel...sincer am asteptat 2 luni fara sa fac absolut nimic fara sa ma distrez sau doar cu familia doar pentru el..nu as repeta gresala pentru nimic in lume...si el realizeaza undeva pentru ca nu de putine ori cand ne certam imi spune ca pentru ca ma iubeste prea mult...visam la un viitor impreuna dar cred k va fi foarte greu din cauza distantei...

 

 

hai sa iti zic eu ceva.. si eu sunt cu un baiat de 4 luni,el sta in italia iar eu in romania.. si nu ai idee cat de mult ne iubim. si ne`am facut planuri de viitor serioase.. stiu ca multi vor comenta ca vai 4 luni si planuri de viitor dar daca ati stii macar inainte la cate renuntz eu si la cate a facut el ca sa ne fie bine si in viitor cat si in prezent nu ati mai zice.. ideea care e daca va iubiti va merge relatia intradevar certuri,gelozii chestii de genu vor fi si inca multe cum de altfel sunt si la noi,eu sunt si foarte geloasa,de fel mai posesiva si nah.. el cam la fel.. si uite asa se nasc certuri... :roll: dar daca va iubiti veti trece peste certuri si altele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ destula incoerenta in ceea ce spune...Nu stiu , de ce am senzatia ca acest topic e deschis de un baietandru care se "distreaza"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

of doamne..ar fi fost dragut un raspuns mai inteligent din partea voastra..Mai,fa cel mai bun lucru si spune-i adevarul! Daca l-ai inselat cu varul sau doar prin sarutari,e bine,dar daca s-au intamplat mai multe atunci e grav! Ia decizia asta inteleapta si spune-i, fii o femeie puternica.si crede-ma ca daca el a fost primul din viata ta te va ierta pentru asta! sunt sigura ca apreciaza faptul ca ai fost virgina in momentul cand ati decis sa fi-ti impreuna.

si inca un sfat...daca nu vei face TU acest pas,odata si odata varul sau isi va da drumul la gura,minciuna are picioare scurte.

poti sa o iei inainte si sa spui ca el a sarit sa te sarute,aici poti aborda minciuna intr-un mod mai discret.

Bafta

Editat de Elly Ellen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×