Sari la conținut
Forum Roportal
Storyofmylife

Oare ma iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un iubit de 7 luni ..ne intelegem nu bine foarte bine ..ne cunoaste toate defectele toate calitatile...ne intelegem din priviri..nu e nevoie sa ne certam cand suntem impreuna ne uitam unul in ochii altuia si nu mai exista cearta ...dar am facut o mare prostie pe care o regret de fiecare data cand ma trezesc si cand ma duc sa dorm ..cand mananc cand ma imbrac ..orice as face...Eu il cunosc prin intermediul varului lui cu care am stat..ei erau certati si nu a fost ceva intentionat..El a fost plecat in Italia timp in care eu nu am facut absolut nimic nu am iesit in oras nu nimic sa nu se supere ,dar pentru ca nu mai rezistam si certuri au existat intre noi pentru ca atunci nu ne cnosteam aproape deloc..m-am impacat cu varul sau ..dar pentru 2 zile fara a intretine relatii sexule..Tin sa mentionez ca iubitul meu este primul barbat din viata mea ...si nu as vrea sa il pierd.La cateva zile io m-am impcat cu el pentru ca asa am simtit eu ..dar de atunci la fiecare cearta imi striga chestia asta ..sa mentionez ca nu am voie sa vorbesc nici cu varul lui absolut deloc ...nu ca as face asta Tin sa mentionez ca si el face greseli si cand stie ca a gresit imi baga ca eu am stat cu varul lui..ERAM DESPARTIT ATUNCI IN VACANTA CAND S-A INTAMPLAT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu o tine asa ..pur si simplu imi zice uneori k ii e foarte frica deoarece crde ca el acum cand va pleca eu voi face poate la fel...sincer am asteptat 2 luni fara sa fac absolut nimic fara sa ma distrez sau doar cu familia doar pentru el..nu as repeta gresala pentru nimic in lume...si el realizeaza undeva pentru ca nu de putine ori cand ne certam imi spune ca pentru ca ma iubeste prea mult...visam la un viitor impreuna dar cred k va fi foarte greu din cauza distantei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am inteles problema,pentru ca la tine virgulele lipsesc cu desavarsire. "Eu il cunosc prin intermediul varului lui cu care am stat..ei erau certati si nu a fost ceva intentionat.." --- varul lui a fost primul tau iubit? Care e greseala pe care o regreti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iti scoate ochii nu inseamna ca nu te iubeste.

 

 

Crezi ? :roll:

Daca'i scoate la propiu , eu cred ca o iubeste totusi . :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ? :roll:

Daca'i scoate la propiu , eu cred ca o iubeste totusi . :D

 

nu se stie niciodata ce e in mintea unui barbat...Uneori cand ne certam parca nu ar simti nimic pentru mine ..si tace si cand te astepti mai putin imi zice ca ma iubeste...ACUM cateva zile am crezut ca s-a terminat ..si i-am tr msj sa aiba tot ce isi doreste si de astea ..si mi-a trimis msj si mi-a zis ca are lacrimi in ochii si ca nu o sa ma lase niciodata ..apoi ne-am sunat ca si cum nu s-ar fi intamplat nimenic...CE INSEAMNA ASTA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se stie niciodata ce e in mintea unui barbat... ...CE INSEAMNA ASTA?

 

 

Inseamna ca esti inca un copil . :D

 

Nu o lua in sens preiorativ, intr'o buna zi vei creste si vei intelege mintea unui barbat .

 

Oricum, vei fi dezamagita ! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca esti inca un copil . :D

 

Nu o lua in sens preiorativ, intr'o buna zi vei creste si vei intelege mintea unui barbat .

 

Oricum, vei fi dezamagita ! :roll:

 

oare?poate ca e mai bine sa nu o cunosc..ca sa nu fiu dezamagita mai tarziu...sincer nu imi e frica de nimic in lumea asta decat sa fiu inselata ..pentru ca atunci imi pierd toata increderea absolut tot ce am ..SI IMI E FOARTE GREU SA IMI REVIN...De fapt nu mi-am revenit niciodata si tot timpul traiesc cu o oarecare frica in suflet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×