Sari la conținut
Forum Roportal
TheBloodyShade

Te atrage un/o necunoscut(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iesiti la o terasa singur(a) si la masa din fata ta se aseaza o fata/un baiat care ti-se pare f atractiv(a) e tot solo la masa..imaginativa ce ati face ca oricum exista posibilitatea sa patiti ceva asemanator....sper ca nu am scris o tampenie :roll: si sa va placa chiar sunt f curioasa de parerile voastre si de decizile voastre intr-o asemenea situatie

 

P.S. sunt cam noua pe acest forum da am intrat sa vb cu alte persoane nu sa tac poate era mai bine sa nu deschid topic asa de repede..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu as face nimic si nu cred k s-ar intampla ceva pentru ca a avea o relatie e intradevar intamplator dar e si foarte greu sa iti gasesti dragostea pfff trebe sa o cunosti foarte persoana respectiva....poate fi oricine...niciodata nu sti cine e la masa cealalta ...nu ai de unde sa sti..dar sincer nu as risca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu as face nimic si nu cred k s-ar intampla ceva pentru ca a avea o relatie e intradevar intamplator dar e si foarte greu sa iti gasesti dragostea pfff trebe sa o cunosti foarte persoana respectiva....poate fi oricine...niciodata nu sti cine e la masa cealalta ...nu ai de unde sa sti..dar sincer nu as risca...

....tu nu, dar sunt destule persoane care incearca sa profite de situatie....e indeajuns sa intri in vorba cu persoana de la masa alaturata si in functie de interesul pe care il au fata de persoana de la masa alaturata isi dau silinta sa le iasa....de nu a iesit nimic nu-i mare pierdere, a incercat sa faca ceva. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iesiti la o terasa singur(a) si la masa din fata ta se aseaza o fata/un baiat care ti-se pare f atractiv(a) e tot solo la masa..imaginativa ce ati face ca oricum exista posibilitatea sa patiti ceva asemanator....sper ca nu am scris o tampenie :roll: si sa va placa chiar sunt f curioasa de parerile voastre si de decizile voastre intr-o asemenea situatie

 

P.S. sunt cam noua pe acest forum da am intrat sa vb cu alte persoane nu sa tac poate era mai bine sa nu deschid topic asa de repede..

 

Maica Seraphina, da' de ce nu faci matale o compunere , sa vedem si noi cam cum sta cazul ... cu macazul ?! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Maica Seraphina, da' de ce nu faci matale o compunere , sa vedem si noi cam cum sta cazul ... cu macazul ?! :roll:

 

compunerea ca si compunerea dar ce te faci cu necunoscutu?

IL bagi si pe el in seama sau nu filmati acelasi film:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Maica Seraphina, da' de ce nu faci matale o compunere , sa vedem si noi cam cum sta cazul ... cu macazul ?! :roll:

Nu prea cred ca e un caz la mijloc,ea ar vrea sa stie parerea nostra pentru a sti la ce sa se astepte daca o sa fie in cazul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ce sa faca ceva?pentru ca un necunoscut e oricine...si e periculos daca mergi pe premiza asta sa cunosti oameni noi:P

Lista cunoscuţilor interesanţi s-a terminat. :roll:

Să mă călugăresc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lista cunoscuţilor interesanţi s-a terminat. :roll:

Să mă călugăresc?

 

Ai putea incerca ..stiu eu..risti si daca ajungi fara ficat in bulgaria intr-o padure...e necunoscutu:))

NU ZIC SA NU INCERCI insa sa incerci cu minte nu sa te arunci in bratele cuiva pe care nu il cunosti si nu sti ce ii poate capul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×