Sari la conținut
Forum Roportal
Ladymr

Sa risti......pentru iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand barbatul de 30 de ani, nu e insurat si nici nu a fost, avea o relatie de 1, 5 ani cand eu l-am cunoscut, in al doilea rand eu nu consider ca mi-am batut joc de prietenul meu (cu care am fost 2, 5 ani), nu l-am iubit, pt ca iubirea vine involuntar, dar l-am respectat, nu l-am mintit niciodata si el stia ce simt eu pt el.

si m-am despartit de el in momentul in care am ajuns sa ma indragostesc de cel cu care sunt acum(30 ani), si asta se intampla cu ceva luni in urma.

intre timp si actualul meu prieten a decis sa se desparta de prietena lui( cu care era de 1, 5 ani), si aici era problema mea, daca merita sa ma implic intr-o relatie in care el era cu altcineva.....

Sa fim seriosi. Nici un barbat nu sta 2 ani si ceva alaturi de o femeie, stiind ca aceasta nu-l iubeste. Nu cand e vorba de orgoliul lor nemarginit si justificat, se pare. Atunci cand iubesc o femeie, ei i se incing talpile dupa altul care nu-i da atentie.

Tu ai doar impresia ca l-ai lamurit cu privire la acest aspect.

In alta ordine, ai doar 25 de ani, nu te tine nici un act, copii nici atat, nu vad nimic de pierdut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand barbatul de 30 de ani, nu e insurat si nici nu a fost, avea o relatie de 1, 5 ani cand eu l-am cunoscut, in al doilea rand eu nu consider ca mi-am batut joc de prietenul meu (cu care am fost 2, 5 ani), nu l-am iubit, pt ca iubirea vine involuntar, dar l-am respectat, nu l-am mintit niciodata si el stia ce simt eu pt el.

Crezi ca ti-ar fi fost mai rau singura?

Si esti sigura ca nu sari din lac in put? Poate ca respectivul se va impaca ulterior cu prietena lui. S-au mai vazut cazuri. Asa cum se desparte de prietena lui dupa 1,5 ani se poate desparti si de tine dupa mai putin timp chiar.

Cand gasesti un tip singur de ceva timp (chiar daca a mai avut relatii anterioare destul de serioase) ar merita sa incerci o relatie serioasa. Daca doresti asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand gasesti un tip singur de ceva timp (chiar daca a mai avut relatii anterioare destul de serioase) ar merita sa incerci o relatie serioasa. Daca doresti asa ceva.

De ce , tu asa ai facut ?!

 

 

 

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum stau si ma intreb: merita sa risc sa pierd "ceva", ce nici macar nu imi doresc...

 

 

Am 25 de ani.....

 

 

Draga mea, la 25 de ani merita sa risti !

Daca nu acum, atunci cand ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×