Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti?Cum ar trebui sa ma comport ce sa cred?

 

Foarte placuta povestea. Sa faceti sex. Eu asta cred ca ar trebui sa faceti. Apoi, daca iese ok, daca nu , nu , tot ok.

Dar macar scapi de tensiune.

 

Super faina povestea. :flowers:

 

In orice caz imi sta capul numai la el, ziua noaptea e un chin, asa ceva nu mi s-a mai intamplat desi am avut relatii.

 

Pai pentru tine faci sex cu el, ca sa te simti tu relaxata de tensiune, nu pentru el. :)

 

Eu sant confuza nu stiu ce simt exact atractie sexuala sau chiar m-am indragostit.

 

 

Deci iata v-am tradus poemul care mi-l trimise prin mail.

 

Si daca e doar atractie care ar fi problema? Rezolvi asta si apoi vezi tu daca il iubesti sau nu.

 

Poemul e foarte stufos. Pana il citesti manci o pita, dar e foarte romantic daca iti plac poezioare, cantacele, petale de trandafiri, lumanarele. Complex.

Reiau ideea mea, fa-o cu el, odata , de doua ori, de trei ori.....dar nu te indragosti, e ok sa te simti bine, daca se termina gata.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi trimise un poem de dragoste foarte frumos pana acum se semna in mesage cu avocatul dvs nume prenume.Aseara de Craciun mi-a raspun semnaduse numai cu prenumele. Ce parere aveti?

 

Eu am o parere cam asa: isi exerseaza ori caligrafia, ori isi invata propriile nume :roll:.

Nice as zice :D!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.....eu una sunt curioasa daca autoarea topicului a mai progresat catusi de putin in reactualizarea situatiei in care se afla cu "avocatul" sau tot confuza mai vrea sa ramana o perioada.....??? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

A avansat putin tocmai i-am trimis un mesaj si o sa vad ce va fi.In orice caz voi incerca sa fiu mai directa si sa nu ma ascund in spatele unei carapace.

Va multumesc pt sfaturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Ieri am vb cu el la telefon vroiam sa-i trimit un dvd prin posta si a refuzat deoarece doreste sa vina dupa el.Mi-a zis ca ar vrea sa ma revada si ca ultima seara petrecuta impreuna pt el a fost ceva magic, ce e fericit si ca abia asteapta sa ma vada maine.

Deci am facut bine sa fac eu primul pas desi nu a fost complicat dor un mesaj a fost de'ajuns ;).Datorita sfaturilor voastre am avansat mersi mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×