Sari la conținut
Forum Roportal
Bogorul

Buna! nu stiu ce sa mai fac! is inebunit plang disper

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

povestea mea este urmatoare :

In urma cu 2 ani si 6 luni mam indragostit de o fata si ea de mine .Ne intalneam in fiecare seara ,stateam ,vorbeam ,radeam .la aniversarea zilei mele de nastere EA era invitata binenteles si dupa 24 de ore de sarbatorit si altele EA nu a mai plecat acasa la ea ramanand la mine, pt ca acasa nu avea o situatie destul de buna Au urmat nopti luni si ani de nedespartit unul de altul .Ea ramanea acasa la mine cu mama eu plecam la scoala si incepeau scandalurile nu mari mai multe vorbe ea se supara repede nu ii placea sa i se implice ceva sa faca cum vrea ea .Daca ii spunea mama ceva nu stiu de ce nu puteam sa ii eau apararea si ea se supara si ne certam apoi ne impacam iar si iar ne cetram pe alte teme .

Dupa 1an si 6LunIa decis sa plece ( ramanand impreuna ) inapoi la o prietena , gasind scuze potrivide dar eu simteam ca ceva nu e in regula .Am fost la ea dar se schimbase total probabil si din cauza amturajului prieteniei ei si la un moment dat imi spune ca nu mai pot sta noaptea la ea ca vin surori de ale prietenei ei si mai multe scuze de genul .Eu am crezut pana cand intro seara la o pertecere venind amandoi iam spus ca vreau sa stau si eu o seara la ea , ea isi gasise scuza "LAS CA VORBIM MAINE MAI MULTE" .a doua zi venise la mine si imi spune ca relatia noastra nu mai poate continua asa.eu inebunit incep sa plang spunandui ca o iubesc , ca nu pot trai fara ea dar ea nu a vrut deloc sa se impace cu mine iam cerut o a 3-a sansa dupa ce imi trimise un sms de ADIO Inainte sa vina la minecu 2 luni .

Eu disperat nu stiiam cum sa fac sa ma impac cu ea si ea mia zis ca is copil .Am ajuns la intelegerea sa ramanem prieten isi sa ne vedem peste 2 ani cand o sa fim numai NOI 2 sa ne contimuam viata .

Abia trec zilele si noptile le petrec in fata calculatorului nici pofta de mancare nu am apa nu beau nu mai am chef de viata asta murdara deloc sper ca intr-o zi o sa mor fara sa stiu de ce .ii simt foarte mult lipsa ii port dorul in sufletul meu de piatra

NOI ne am despartit pe data de 8 noiembrie acum suntem in 29ecembrie si ea a mai venit pe la mine pe acasa .In acest timp am facut sex de doua ori dar tot nu a vrut sa se impace cu mine.

Duminica seara am fost la disco si ea si eu , eu ma uitam la ea foarte atent ,nu cred ca am scapat o din priviri aproape toata seara .AM DAnsat si cu ea ,toate bune si frumoase pana un prieten de al meu vroia sa il bate pe un prieten de al fostei mele iubiri .spunandui ei sa suparat si a plecat de la discoteca lini pe la 3 ma suna si imi spune ca nu vrea sa o mai sun niciodata ,ca nu mai vine pe la mine deloc, ca sa saturat sa o frece toata lumea asa cum vrea .TOT EU FIIND BAIAT BUN am cazut cel mai prost din cauza unui prieten facand ca relatia mea sa mearga mai prost decat era inainte .acum e marti si nu mai pot sta un minut daca nu ii aud macar glasul prin telefon FOSTEI mele iubite .cand imi aduc aminte de ae incep sa plang mai ceva ca un copil mic .nu stiu ce sa mai fac .Daca astept 2 ani sa fim din nou impreuna nu cred ca mai rezist eu asa ,pt ca de fumat cred ca fumez 2 pachete de tigari la zi ,de mancat mananc o data pe zi si nu pot sa mamanc cand ma gandesc ca nu mai easte cu mine si nici nu vrea acum sa ma mai vada deloc .nu mai stiu ce sa fac !!!! Is disperat

Va rog din tot sufletul datimi cateva sfaturi .ca mai am un pik si inebunesc detot

Multumesc anticipat Bogdan va rog sa vorbiti si cu mine ca m am inchis in sufletul meu .nu am cui sa ii spun supararea is singur acum .Ce AM SCRIS AM SCRIS CU LACRIMI IN OCHI MAI BINE DE O ORA, SPER SA VADA SI DUMNEZEU CAT DE MULT SUFER EU PT O FATA CU Care AM STAT2ANI JUMATATE .

ID MESS bogor18bog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar am ramas impresionata de ceea ce ai scris !! parerea mea este ca poate fata te-a iubit la inceput, insa cu timpul si probabil greutatile s-a indepartat de tine ! Din spusele tale inteleg ca a trecut prin greutati si o astfel de persoana, opinia mea, va face orice pt a ii fi mai bn infiferent pe cine face sa planga! Partea cu doi ani mi se pare un basm de adormit copii asa cevafaceam eu la generala. :stars: :stars:

 

recitesc postarea ta si am impresia ca fata asta te respinge ,te ignora, te trateaza urat, etc o astfel de persoana nu merita dragostea ta ! Daca te-ar iubii nu s-ar comporta astfel cu raceala si indiferenta! eucredk te joaca pe degete si chiar fata asta ti-a mancat ceva timp din viata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu prin asa ceva. Nici acum nu sunt hotarat daca sa ma razbun sau nu. Desi mi-ar fi foarte usor... Se spune ca e mai bine sa ierti si sa uiti. Asta ar fi frumos, daca macar in al 12-lea ceas cea care mi-a distrus tot ce am cladit s-ar purta omeneste. Dar nu este cazul, ea se vede undeva pe o pozitie de forta. Treaba ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te rog f mult, oricat ai suferii nu incerca sa faci ceva care sa iti aduca moartea, te rog sa nu te gandesti la sinucidere!! urla daca iti vine, discuta cu familia, cere ajutor...... stiu k e greu si te inteleg pt k am trecut prin ceva asemanator . cadeam in depresii nu puteam sa dorm nopti, plangeam , ma invinovateam pe mine , etc dar de fapt adevarul era k eu nu aveam nicio vina, doar iubeam el era cel care ma manevra dupa bunul plac....... asadar te rog gaseste o activitate, incearca sa discuti cu ea , vb cu prietenele ei, incearca sa aflii ce vrea fata asta de la viata . nu uita VIATA E PREA FRUMOASA PT A FI IROSITA SI INCA CEVA SA NU AI INCREDERE IN NIMENI, bazeaza-te doar pe tine!! succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum de ti-ai dat seama dupa 2 ani si ceva ca nu erai la fel de important pentru ea, precum anturajul ei sus-mentionat. Nu mai plangeti dupa stoarfe, ca n-o s-ajungeti departe. Dac-ar fi sa iau in serios toate pitipoancele care mi-au dat cu flit, as fi ajuns iar la nebuni. Nu stii ce sa faci? Faci ceea ce face orice tanar normal... exploreaza, fir-ar ea a naibii de viata! Te-as fi compatimit mai degraba dac-ai fi suferit de o boala grea. Dar din cauza unei deceptii in dragoste? Bai, ce naiba se-ntampla cu unii de ajung s-aduca o relatie esuata la rang de resemnare pe plan social, sentimental, fizic chiar?! ȘdohȘ

Editat de Junk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru ajutor .Oricum nu am putut sa scriu doi ani pe 2 Mega dar asta a fost in mare asa

M am mai linistit putin

La Multi Ani !!!si un an nou fericit ,bucurii sanatate si numai bine

Multumesc inca o data !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu merita sa te consumi am trecut si eu prin asa ceva ba chiar mi-am innecat amarul in alcool si apoi am realizat k m-am consumat pt cine nu trebuia si chiar ea mi-a spus k nu ma merita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu merita sa te consumi am trecut si eu prin asa ceva ba chiar mi-am innecat amarul in alcool si apoi am realizat k m-am consumat pt cine nu trebuia si chiar ea mi-a spus k nu ma merita

 

Tu iti dai seama ca suntem in 2012 iar mesajul e postat in 2009 ? :lol: Cred ca de atunci i s-au secat si canalale lacrimogene lu Bogorul, nu numai relatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×