Sari la conținut
Forum Roportal
heartshape

Problema cu [re]salvarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astazi am modificat putin un desen si am incercat sa-l salvez. I-a luat mult pana cand mi-a spus ca nu s-a putut salva. Am incercat inca o data , s-a salvat , dar cand dau desenul mare , mai mult de jumatate este gri si nu pot sa-i mai fac nimic :spiteful: . Nici nu s-a resalvat , a ramas acelasi in galerie , dar mare arata ... adica nu arata prea mult :tease: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca mesajul meu sa fie vazut de cine trebuie.

 

In momentul cand salvezi un desen in noua aplicatie, insa conexiunea de net ti se intrerupe, ai posibilitatea sa copiezi un sir de caractere, un text in calculator pentru a recontinua apoi desenul.

Am copiat textul, insa mai departe unde il salvez? Unde trebuie sa introduc textul ca sa recontinui desenul?

 

 

PS: am gasit :stars: e un paste mai jos de plansa de desen

Editat de whosyourdady

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desenul cu numarul 1270953 din galeria mea, adica asta: http://www.desenatori.ro/desen-1270953.htm a fost desenat acum 2 zile sau asa ceva. Azi cand am intrat pe site am vazut ca are ca data de aparitie 09:57, azi. De ce? Nu stiu. Ultima mea logare a fost ieri in jurul orei 12 a.m., iar azi am intrat pe la 12-13.

 

Admin boshoo s-a sesizat, mi se pare normal, asa as fi procedat si eu. Totusi, nu eu am facut in asa fel incat sa se modifice data la care a fost creat desenul. De ce as fi facut-o? Activitatea mea pe site precum si numarul mic de voturi la multe dintre desenele mele arata clar ca nu imi sta in obicei sa folosesc abuziv optiunea de resalvare.

 

Astept lamuriri de la careva, poate aflu ce s-a intamplat de fapt. Sunt curioasa... ;)

Editat de Cristinick
edit color/ font

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×