Sari la conținut
Forum Roportal
EliteXShop

Pc games

Postări Recomandate

Prentru cei ce pasionati de jocul tip Street Fighter ii informez ca de curand a fost lansat jocul Street Fighter 4, un joc ce promite sa-i multumeasca pe orice incearca sa-l joace . Ce parere aveti despre joc? Eu personal la vederea trailer-ului am ramas impresionat iar cerintele hardware minime pe care jocul le cere pentru aputea fi jucat imi sugereaza ca e un joc de mare efect ce merita sa fie jucat . Astept si parerea voastra .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Section 8 este un adevarat joc de actiune. La o prima vedere pare destul de interesant , dar nu pot sa ma pronunt mai mult pentru ca nu am avut ocazia sa-l joc. Ce parere aveti despre acest joc? Merita sa fie jucat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prototype este un joc nu trebuie ratat de catre cei pasionati de jocurile de actiune. Este un joc de reala actiune, avand o varsata recomandara de peste 18 ani . Va place acest tip de joc ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red Faction : Guerrilla este un joc care pe site-urile de specialtitate este incadrat la gen in mai multe tipuri, acesta putand fii considerat atat un joc de actiune precum si arcade, aventuri cat si shooter. Ce parere aveti despre acest lucru ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×