Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

New year's resolution

Postări Recomandate

Mai putin stres, mai multa liniste + timp liber.  Si cateva kilograme in plus. :D

Iti donez eu cu placere 3-4 kg, sa ajung iar sub 50. :D

On: Sa nu ma mai multumesc cu firimituri, chiar daca-s unele babane.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa explotez partea buna a defectelor mele. De exemplu, sa ma folosesc de paranoia in asa fel incat sa ma ajute sa fiu mai organizata.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)


Vreau sa ma las de fumat "chestii". Vreau sa ma reapuc de scris, sa invat mai bine, sa imi vizitez mai des bunica, sa ma casatoresc cu scumpul meu, sa beau mult mai putin ness, sa ma reapuc de jogging ca nu se mai poate cu conditia asta fizica, sa fac tot posibilul ca sa fiu mai sanatoasa si sa am cat mai multa vointa. Vreau sa fiu fericita. :)

post-90742-0-71639500-1419876310_thumb.jpg

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deh, anul asta a vrut sa se termine zgomotos; am avut niste sarbatori de neuitat. Fiecare a fost bolnav de cate ceva. Sperieturi, spital, mers zilnic la farmacie dupa una si alta... Abia acum rasuflu usurata ca toata lumea e OK. 

 

Deci spunea bine cine spunea ca vrea sanatate. Restul lucrurilor vin de la sine. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am avut nimic pe lista. am dat 'gres' in fiecare an cand am avut cate ceva pe lista, am zis sa vad cum merge anu' asta daca nu 'scriu' nimic pe lista gen 'must do'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

Vreau sa ma las de fumat "chestii". Vreau sa ma reapuc de scris, sa invat mai bine, sa imi vizitez mai des bunica, sa ma casatoresc cu scumpul meu, sa beau mult mai putin ness, sa ma reapuc de jogging ca nu se mai poate cu conditia asta fizica, sa fac tot posibilul ca sa fiu mai sanatoasa si sa am cat mai multa vointa. Vreau sa fiu fericita. :)

M-am lasat de fumat "chestii". De cateva luni doar. Adica de la sfarsitul lui decembrie. Sper sa ma tina ca incepusem sa am probleme.

De invatat, invat mai bine.

O vizitez pe bunica o data sau de doua ori pe saptamana.

La cafea am renuntat aproape de tot, iar de o saptamana nu am mai baut cafea.

Pana acum atat. Still sad. :)

Editat de Xylia
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×