Sari la conținut
Forum Roportal
Djlamaiee

recomandari jocuri

Postări Recomandate

am windows XT 2006 ram ddr1 768 MB Procespr intel celeron 2.16 ghz placa de baza nu stiu sigur dar mi se pare ca e AsRock placa video Nvidia FX 5200 cu 128 MB

ce jocuri imi recomandati?Vreau in special shootere in care sa nu te plictisesti , sa aiba niste zombie dar fara sa te sperie prea tare am 13 ani 8). am incercat terrawars si cs 1.6 zombie infection

Editat de Djlamaiee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau in special shootere in care sa nu te plictisesti , sa aiba niste zombie dar fara sa te sperie prea tare am 13 ani

 

Ti-as recomanda Clive Barker's Jericho, desi e 18+

Editat de whosyourdady

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand un joc pur romanesc se numeste eRepublika, un joc unde poti sa iti dezvolti un cetatean, in multe deomenii, militar, politic, economic, poti sa iti faci propria firma etc Daca ti-am starnit interesul fati un cont ;) Aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...mi s-a stricat placa video 8) acu am una integrata de 64 mega fara hardware t&l pixel si vertex shader 0.0(presupun ca nu are)este ati unichrome si nu mai stiu cum

Editat de Djlamaiee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti dau un program 3D Analyze, cu acest program iti alegi orice joc vrei tu cu care poti sa il joci chiar daca are cerinte de sistem prea mari la placa video, mai intai il deschizi, la Hardware Limits bifezi emulate HW TnL caps si emulate pixel shader caps, dai SELECT, iti alegi jocul care nu iti merge, si dai RUN, acum poti juca orice joc doresti chiar daca ai o placa video slaba 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×