Sari la conținut
Forum Roportal
Mihai.oanca

Placerea la femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare! Am nevoie de ajutor...o mare rugaminte, adresata fetelor: Care sunt zonele erogene unde le plac femeilor cel mai mult sa fie atinse, mangaiate, sarutate etc. in timpul preludiului si cum, in ce fel? Din experienta proprie astept raspunsuri 8) Va multumesc!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai posibil nu le vei primi, pentru ca e o intrebare mult prea intima, practic fiecare ar descrie ce face in dormitor. Nu cred ca va face cineva asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

difera de la femeie la femeie bre mihaie... vezi si tu cand oi fi cu una, daca stramba din nas inseamna ca ai gresit zona erogena si deci tre sa incerci alta, si tot asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept totusi si niste raspunsuri concrete, cu privire la propriile lor persoane, din partea fetelor.

Ce cred eu ca astepti tu este o reteta pe care sa o urmezi mecanic. 8)

O astfel de reteta nu exista. Multe din zonele erogene sunt comune la majoritatea femeilor dar... nu conteaza doar zona, conteaza si modul in care este stimulata. Conteaza temporizarea, fluiditatea miscarilor.

 

Vrei sa provoci placere unei femei, pune vointa "organului" tau pe locul 2 si exploreaza femeia de langa tine.

O data ce mintea ta renunta la a se mai gandi la ce trebuie sa faci ca sa o bagi cat mai repede pe dansa-in-transa, o sa descoperi suficient de multe zone erogene la femeia de langa tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nene/tanti, e simplu: intreab-o. ca niciuna nu seamana cu alta. si daca nu discuti nitel, n-are niciun farmec. daca nu stie ce sa-ti raspunda, minte-o ca e cea mai frumoasa, ca nu mai poti dupa ea si fa si tu ce se face in filmele xxx. si la multi ani!

sincer, imi pare rau pentru tine, dar curaj 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×