Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

15 ani.........

 

 

mai nu ma doare in cot de el...tin la el...dar simt k cv nu e in regula...parca vreau sa iau o pauza...dar parca nu vreau...sunt confuza.....

Paiii... ok, tii la el, am priceput. Asa ca e mai bine sa il lasi in pace. Dar asta e parerea mea si eu sunt un nene frustrat care dupa ce a trait cu 10 ani mai mult decat tine doar atata am stiut sa iti spun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am referit STRICT la partea pe care am citat-o. Femeile nu fac parte dintr-o rasa diferita, sunt oameni, la fel ca si barbatii.

 

:tease:

 

Darianna,chiar azi auzeam la radio cum un nene scriitor spunea la fel,ca femeile sunt o specie diferita de cea a barbatilor si...si ca nici nu am avea acelasi CREATOR. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease: :D :cry:

 

Nu toti barbatii sunt porci. Ma insel?

Nu e nevoie sa folosesti cuvinte urate ca sa jignesti. Think about it!

Nu, nu e nevoie. Te simti jignita ? Nu toti barbatii sunt porci, unii se nasc asa altii invata in timp sa fie. Unii invata mai greu, d-aia nu sunt toti porci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu e nevoie. Te simti jignita ? Nu toti barbatii sunt porci, unii se nasc asa altii invata in timp sa fie. Unii invata mai greu, d-aia nu sunt toti porci.

 

:tease:

Da, ma simt jignita. Daca vii cu texte de genul "Asa ca fii buna (stiu ca nu sta in caracter rasei voastre, nici macar cand sunteti mici) si lasa-l in pace", da-mi voie sa ma simt jignita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease:

Da, ma simt jignita. Daca vii cu texte de genul "Asa ca fii buna (stiu ca nu sta in caracter rasei voastre, nici macar cand sunteti mici) si lasa-l in pace", da-mi voie sa ma simt jignita.

Iti dau voie. Nu cred ca toate sunt nenorocite din start. Cred doar ca atunci cand esti nehotarata e bine sa lasi omul in pace. Asta e o dovada de bunatate. Am intalnit-o rar, deci e parerea mea, strict. Posibil sa mi se schimbe, dar asta nu tine de mine. Nu caut sa jignesc pe nimeni, am intrat aici sa discut, sa aflu ce zic si altii si sa zic si eu cate ceva. Forumul asta oricum o sa ramana mereu deosebit pentru mine... O amintire...

 

Fata de tine personal imi cer scuze, postarea nu iti era adresata. Stai linistita, stii bine ca exista multi porci pe lumea asta si cel putin la fel de multe scroafe. Ma straduiesc sa nu intru si eu in regnul lor...

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei tocmai asta era, ca femeile erau "rasa voastra", iar barbatii sunt "regnul lor". Te-as mai pune sa definesti "mici", dar te las, ca ne-am intins prea mult cu offtopic-ul. Oricum eu am realitatea mea, iar tu pe a ta, care pare a fi un pic umbrita de o femeie acum. O sa treaca si nu o sa mai fim toate curve. Ca astea sunt opusul porcului, nu scroafele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

diavolitza59 parerea mea este ca ar trebui tu sa il lasi in pace pentru ca o data ce zici ca esti confuza se vede ca nu tii la el..am trecut si eu prin perioade in care credeam ca sunt "confuza" si abia cand m-am despartit de persoana respectiva mi-am dat seama ca nu tineam chiar deloc la el..era doar obisnuinta sau poate teama sa nu raman singura 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei tocmai asta era, ca femeile erau "rasa voastra", iar barbatii sunt "regnul lor". Te-as mai pune sa definesti "mici", dar te las, ca ne-am intins prea mult cu offtopic-ul. Oricum eu am realitatea mea, iar tu pe a ta, care pare a fi un pic umbrita de o femeie acum. O sa treaca si nu o sa mai fim toate curve. Ca astea sunt opusul porcului, nu scroafele.

Mandria asta fara a incerca sa intelegi ce am spus o sa iti aduca multe bucurii in viata. Ar trebui sa ma supar ca nici nu citesti ce scriu, dar nu fac asta. Fiecare cu problemele lui. Si daca tot veni vorba... Iti pare rau de vreo inimioara pe care ai rupt-o marsav din cauza firii slabe si tematoare, sau a nevoii constante de feeling, de drama ? Daca nu te simti, atunci de ce te mai oftici ? De ce ai impresia ca le vad pe toate curve ? Trebuie sa ma incadrez in modelul de barbat parasit, este ? Razbuna-te pe cine ai de razbunat, nu pe mine.

 

Gata, ajunge, prefer sa ne intelegem mai degraba bine decat rau, asa ca imi cer scuze daca te simti bagata in oala aia mare si urata. Atat ce te rog, nu incerca sa imi schimbi parerea certandu-te cu mine. N-are rost.

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×