Sari la conținut
Forum Roportal
Kendyy

Ati vazut obiecte extraterestre sau ceva asemanator care sa va dea de gandit?:-?

Postări Recomandate

Mi se pare cam ciudat,dar,odata venind pe caile ferate...mi-a aparut in fata cam la 1metru jumate o chestie :D??..era gen triunghi cu 3 bile colorate/:P care se invarteau din cand in cand..a stat in fata mea cam 30de secunde :| apoi sa departat si nu am mai vazut nimic:| am ramas blocata .si nu era tren sau cine stie ce altceva/:)gen de asta.O alta experienta am mai avut cand stateam la tv...si dintr-o data o lumina maare verde e ciudat ;)) mi-a atras atentia:| semana cu o stea cazatoare doar ca era cam cu mult mai mare .Or fi trimis extraterestrii ceva p'aici? :tease:

Voi ati vazut ceva?:cry:?.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da este adevarat ce zici dar nu sunt extraterestri pare copilaresc dar sunt fantome spirite. Si eu am patit la fel am stat intr-o casa care era bantuita si se auzea in pod ca plange cnva si cand urcai nu era nimeni noapte dadea cu farfurii prin casa se stingea singur calculatotul telefizorul sau se bloca usa. Dupa un timp am aflat ca in casa acea erau peste 100 de spirite de la preot si ne-am mutat. Cine crede bn cine nu iara bine. Uitati-va la Discovery in fiecare vineri la ora 22:00 sa vedeti chesti adevarate. Emisiunea se cheama fenomene stranii sau puteti cauta pe youtube

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa un timp am aflat ca in casa acea erau peste 100 de spirite de la preot si ne-am mutat.

Chiar peste 100? Asa multe? Da ce era acolo, discoteca de spirite? Pai unu' plingea, unu' stingea aparatele, unu' arunca faruriile si unu' bloca usa (cred ca mai era unu' care tragea apa la toaleta da' nu l-ai numarat), ca sa nu mai spun ca putea fi unul singur care sa le faca pe toate. Prea va luati dupa ce zic toti popangii... :roll:

Da' nenea popangiu n-a fost in stare sa traga si el o slujba, o cintare, un dantz, o afumatura cu tamiie si sa-i alunge? :crazy:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar peste 100? Asa multe? Da ce era acolo, discoteca de spirite? Pai unu' plingea, unu' stingea aparatele, unu' arunca faruriile si unu' bloca usa (cred ca mai era unu' care tragea apa la toaleta da' nu l-ai numarat), ca sa nu mai spun ca putea fi unul singur care sa le faca pe toate. Prea va luati dupa ce zic toti popangii... :roll:

Da' nenea popangiu n-a fost in stare sa traga si el o slujba, o cintare, un dantz, o afumatura cu tamiie si sa-i alunge? :crazy:

 

 

 

Sa priceapa si cei ce nu pricep.Abuzeaza de functia invizibilizeaza in virtutea inertiei.Esotericule,mai descreteste fruntea.

Nu orice preot poate sa faca o slujba in cazuri de poltergeist.Daca nu au o pregatirea prin post si rugaciune foarte stricta ,pot cadea ei victime entitatilor respective ,iar fenomenele se pot transfera in casa lui.

 

 

Vezi proba de offtopic si aici:

 

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;p=1060105571

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu orice preot poate sa faca o slujba in cazuri de poltergeist.Daca nu au o pregatirea prin post si rugaciune foarte stricta ,pot cadea ei victime entitatilor respective ,iar fenomenele se pot transfera in casa lui.

Daca nici popa nu are pregatirea prin post si rugaciune... :roll:

 

Si daca se muta in casa lui ce, se sacrifica pentru binele enoriasilor. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nici popa nu are pregatirea prin post si rugaciune... :roll:

 

Si daca se muta in casa lui ce, se sacrifica pentru binele enoriasilor. :crazy:

 

Un exemplu,cand cineva a cerut ajutorul unui preot(si nu unul de parohie,ci care oficia intr-o manastire),preotul respectiv a spus ca nu se simte in stare sa faca o asemenea slujba .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un exemplu,cand cineva a cerut ajutorul unui preot(si nu unul de parohie,ci care oficia intr-o manastire),preotul respectiv a spus ca nu se simte in stare sa faca o asemenea slujba .

Atunci sa fie trecut in somaj ca un bugetar inutil ce este, alaturi de restul de 100.000, sa reduca deficitul bugetar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci sa fie trecut in somaj ca un bugetar inutil ce este, alaturi de restul de 100.000, sa reduca deficitul bugetar.

 

Pai nu-i chiar inutil,vezi bine ca a putut numara numarul spiritelor,apoi ai nevoie la botez,cununie,inmormantare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu-i chiar inutil,vezi bine ca a putut numara numarul spiritelor,apoi ai nevoie la botez,cununie,inmormantare.

Stie sa numere pina la o suta, destept popa, ce sa zic. :crazy:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×