Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mi s-a facut frica....si daca da, si daca nu. :stars:

Stiti cum se numeste ce se intimpla cu aceste vaccinuri? Ori intr-adevar e ceva necurat la mijloc, ori sint nist dementi care fac propaganda impotriva oricarei forme moderne de tratament, ori e o neputinta a celor care au datoria sa informeze, ori...le-am spus pe toate? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a facut frica....si daca da, si daca nu. :stars:

Stiti cum se numeste ce se intimpla cu aceste vaccinuri? Ori intr-adevar e ceva necurat la mijloc, ori sint nist dementi care fac propaganda impotriva oricarei forme moderne de tratament, ori e o neputinta a celor care au datoria sa informeze, ori...le-am spus pe toate? :stars:

Nu. Nu ai spus "cate un pic din toate astea"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva momente se anunta la radio ca pandemia de gripa porcina nu a fost atat de virulenta comparativ cu estimarile preconizate( nu am retinut ce oficial din cadrul OMS din Anglia facuse declaratia),dar au avertizat ca este posibila o revenire a gripei aviare care este mult mai devastatoare decat actuala gripa noua :stars:

 

Cu alte cuvinte,ce nu am reusit cu una,incercam cu cealalta( mult imbunatatita :stars:) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu alte cuvinte,ce nu am reusit cu una,incercam cu cealalta( mult imbunatatita :stars:) .

 

Se fac progrese in scopul obtinerii unui virus care sa nu-i faca de ras si sa le rotunjeasca incasarile :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum cateva momente se anunta la radio ca pandemia de gripa porcina nu a fost atat de virulenta comparativ cu estimarile preconizate( nu am retinut ce oficial din cadrul OMS din Anglia facuse declaratia),dar au avertizat ca este posibila o revenire a gripei aviare care este mult mai devastatoare decat actuala gripa noua :stars:

 

Cu alte cuvinte,ce nu am reusit cu una,incercam cu cealalta( mult imbunatatita :stars: ) .

 

Ehehe, nici nu aveti voi habar ce gripa reptiliana va paste... Eu bineinteles sint imun la ea! :stars:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se fac progrese in scopul obtinerii unui virus care sa nu-i faca de ras si sa le rotunjeasca incasarile :stars:

 

Nu cred asa de mult in teoria conspiratiei, mai degraba cred in incompetenta umana si dorinta de innavutire rapida a omului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum cateva momente se anunta la radio ca pandemia de gripa porcina nu a fost atat de virulenta comparativ cu estimarile preconizate( nu am retinut ce oficial din cadrul OMS din Anglia facuse declaratia),dar au avertizat ca este posibila o revenire a gripei aviare care este mult mai devastatoare decat actuala gripa noua :stars:

 

Cu alte cuvinte,ce nu am reusit cu una,incercam cu cealalta( mult imbunatatita :stars:) .

 

 

eu am citit un articol despre aparitia gripei canine in SUA.....poate asta va fi noua gripa fabricata....ca doar cei mai multi dintre noi avem animale de companie(caini) :stars: sau pisici :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu. Nu ai spus "cate un pic din toate astea"...

 

Si, ca sa radem putin... Eu tocmai am facut gripa - "tocmai" e impropriu spus, de fapt de vreo 8 zile, cam de cand vorbeam de vaccinuri pe topicul asta, cred ca m-au ajuns "blestemele" celor care se vaccineaza... ;)

 

GLUMESC desigur, legat de blesteme...

 

Sanatate multa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×