Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

De cind cu gripa porcina, am primit o groaza de emailuri idioate cum ca e virusul cu care masonii vor sa ne rada pe toti.

Dar incepe campania de vaccinare impotriva gripei porcine si primesc acum o groaza de emailuri idioate cum ca de fapt cu vaccinul voiau sa ne rada pe toti, sau ca de fapt ne baga prin vaccin nu stiu ce cipuri sub piele (as fi curios sa stiu parerea lui listener cipuitorul) sau alte de-astea...

Va rog pe toti binevoitorii care se ingrijoreaza de soarta mea sa nu mai imi trimiteti asemenea e-mailuri, pentru ca m-am vaccinat acum doua saptamini si n-am patit nimic. Inca... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cind cu gripa porcina, am primit o groaza de emailuri idioate cum ca e virusul cu care masonii vor sa ne rada pe toti.

Dar incepe campania de vaccinare impotriva gripei porcine si primesc acum o groaza de emailuri idioate cum ca de fapt cu vaccinul voiau sa ne rada pe toti, sau ca de fapt ne baga prin vaccin nu stiu ce cipuri sub piele (as fi curios sa stiu parerea lui listener cipuitorul) sau alte de-astea...

Va rog pe toti binevoitorii care se ingrijoreaza de soarta mea sa nu mai imi trimiteti asemenea e-mailuri, pentru ca m-am vaccinat acum doua saptamini si n-am patit nimic. Inca... :spiteful:

 

 

felicitari...ce sa zic...efectele secundare pot aparea,depinde de organism pana la 10 ani de la vaccinare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si n-am patit nimic. Inca... :spiteful:

 

In octombrie 1994 in Mexic -campanie de vaccinare antitetanus. Avand in vedere protocoalele de campanie suspecte, Comite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sangele tau va fi contaminat cu un alt sange.

Fluturel tata, esti o pasare rara. Asta este cea mai mare dintre erorile (multe) din mesajul tau.

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
felicitari...ce sa zic...efectele secundare pot aparea,depinde de organism pana la 10 ani de la vaccinare....

Ai cumva la indemana un studiu stiintific care sa arate o corelatie intre anumite efecte secundare dupa 10 ani si vaccinarea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai cumva la indemana un studiu stiintific care sa arate o corelatie intre anumite efecte secundare dupa 10 ani si vaccinarea?

 

Atunci sa asteptam studiul stiintific,tinand cont ca efectele se vor vedea in timp. :spiteful:

Fiind gripa noua,sunt sigura ca nici efectele pe termen mai scurt(2-3 ani) nu se banuiesc.Vom trai si vom vedea. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci sa asteptam studiul stiintific,tinand cont ca efectele se vor vedea in timp. :spiteful:

Fiind gripa noua,sunt sigura ca nici efectele pe termen mai scurt(2-3 ani) nu se banuiesc.Vom trai si vom vedea. :tease:

Sunt curios pe ce isi bazeaza afirmatia. Pare a fi destul de sigur.

 

Nu mai traim in evul mediu, valoarea de adevar a unei afirmatii nu mai este acceptata pe baza de carisma, trebuie ceva dovezi altfel nu mai este stiinta ci doar superstitie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios pe ce isi bazeaza afirmatia. Pare a fi destul de sigur.

 

Nu mai traim in evul mediu, valoarea de adevar a unei afirmatii nu mai este acceptata pe baza de carisma, trebuie ceva dovezi altfel nu mai este stiinta ci doar superstitie.

 

Probabil pe studii efectuate asupra vaccinurilor anterioare ale caror rezultate nu sunt pentru opinia publica.Dar exista mici scapari intentionate,suficiente pentru a ridica semne de intrebare .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci sa asteptam studiul stiintific,tinand cont ca efectele se vor vedea in timp. :tease:

Fiind gripa noua,sunt sigura ca nici efectele pe termen mai scurt(2-3 ani) nu se banuiesc.Vom trai si vom vedea. :spiteful:

 

 

Asta desigur daca nu se intampla sa murim de gripa aia si sa nu mai vedem :spiteful:

 

:fingers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×