Sari la conținut
Forum Roportal
Lavinush24

Am nevoie de un sfat!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai sa va povestesc si eu intamplarea mea..cu fostul meu prieten ma inteleg foarte bine,tinand cont ca parintii nostrii sunt prieteni foarte buni de familie..si au fost duminica la mine..si am stat si ne-am piscat,muscat,gadilit ca de obicei si la un moment dat ne-am molesit si ne-am tinut in brate,aproape am adormit aman2...si la un moment dat ne-am sarutat..de fapt el pe mine..si l-am intrebat ce a fost asta si mi-a zis ca e o intrebare..dar nu mi-a zis ce intrebare ca a trebuit sa plece si nici pe messenger nu am vorbit despre asta...a ramas totul asa..lamuriti-ma si pe mine..isi bate joc de mine sau sunt doar o distractie pentru el??

 

 

la cateva zile dupa l-am intrebat cand vom vorbi despre ce s-a intamplat duminica (pe messenger,ca nu ne-am intalnit de atunci) si mi-a rasp foarte sec :"nu stiu..vom vorbi" :-s

 

eu ce sa inteleg?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cand am fost noi impreuna el era la sf de a 12-a..si ne-am despartit pt ca el vroia sa mearga la fac la bucuresti..si de comun acord ne-am despartit pt ca nu avea rost sa ne chinuim :pardon:

Editat de Lavinush24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, e nasol cand un baiat se comporta ca o fata. Comportamente de genul asta sunt specifice voua, e ceva absolut normal sa te dea peste cap, nu esti obisnuita cu asa ceva si nu stii cum sa interpretezi :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu, e nasol cand un baiat se comporta ca o fata. Comportamente de genul asta sunt specifice voua, e ceva absolut normal sa te dea peste cap, nu esti obisnuita cu asa ceva si nu stii cum sa interpretezi ;)

 

asa este..:cry: o sa astept si vedem noi ce iese >:tease:<

 

oricum multumesc frumos pentru help :P>:D<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×