Sari la conținut
Forum Roportal
thunami

OZN, ce sunt de fapt ele ?

Postări Recomandate

https/www.youtube.com/watch?v=3SnLGe1nitQ

 

 

Esti bine, Vries... ?

Sunt aproximativ binișor. Că, nah, până la bine mai e ceva de dat din coate.  Da tu ești bine, prietene? :)

Cumva veniși colea să faci lumină în domeniu? Ori doar, așa, trecuși doar să mă saluți? :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s-a lipit mai sus, mesajul - Unacknowledged - UNGL... mai incerc sa aflu si eu chestii noi pe aici, si nu se prind alea vechi - de aia zic...

 

sunt ok. 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi, mă bucur că ești ok și-ți doresc toate cele bune.  Și cum te știu fair play, te-aș ruga să ne spui colea dacă tu crezi că chestia asta cu Unacknowledged - UNGL, o să înlocuiască termenul ”UFO”.

Oricum, îți mulțumesc că mă luminași! Tii pup! :)

Editat de Vriies
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau... Sa ma pupi... lol. 

 

Nu conteaza, nu stiu, era vorba ca omul explica si alt om nu intelegea... mai departe... Eu doar citesc, si cateodata nu e ce... si devine ciudat ?  

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, nu te pup, stai liniștit. Consideră că a fost doar o figură de stil...

 

După a mea umilă părere, nici nu se pune problema că „UNGL” va înlocui termenul deja consacrat „UFO”. Însă, na, fiecare cu părerea lui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu totusi nu cred ca in engleza se va schimba ceva in denumirea tehnica al Obiectelor Zburatoare Neidentificate ... Unidentified Flying Object cu o alta prescurtare fara sens!!!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, lasă-i, bre, să meargă cu UNLG!


Oricum, în ritmul ăsta, vom ajunge să nu se mai înțeleagă om cu persoană! Adică, fiecare o să vină cu definiții noi, luate așa, ad hoc, dintr-un documentar sau altul. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu imaginez cum se pronunta in engleza!!!   si ma mira cum de n-am auzit pan-acum de prescurtarea asta.

Si azi noapte m-am uitat la un program cu E.R.-ii dar nici un cuvant nou n-a aparut desi era ultima editie al episodului nesfarsit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×