Sari la conținut
Forum Roportal
mau77mau

Noul premier al Romaniei este BOC

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Domnul Presedinte Traian Basescu:

 

declaratie de acum 2 luni si 2 zile

 

http://stirileprotv.ro/stiri/politic/bases...mier-demis.html

 

declaratie de acum 1 ora

 

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-673594...ui-emil-boc.htm

 

numai urmarind si filmulete ca acesta insa mai pot sa am o speranta pentru Romania :

 

http://www.trilulilu.ro/adyblueboy/e61346159e30f8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Editat de manonthemoon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este primul politician ( si nu numai roman ! ) pe care il stiu eu ca a luat masuri NEPOPULARE inainte de alegeri - mie asta mi-a starnit interesul - si cum vremea urmatoare va fi cu adevarat plina de decizii dure (insa necesare si de neevitat) si probabil nemeritate la nivel individual ....

 

Ar fi bine cred - sa ii acordam o doza de rabdare si incredere - poate totusi exista si politicieni care au si binele tarii in minte atunci cand fac ceva ....

 

:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca totusi te va cuprinde indoiala la un momentdat poti revedea ceea ce spunea Paler si ...increderea va renaste ! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este primul politician ( si nu numai roman ! ) pe care il stiu eu ca a luat masuri NEPOPULARE inainte de alegeri - mie asta mi-a starnit interesul - si cum vremea urmatoare va fi cu adevarat plina de decizii dure (insa necesare si de neevitat) si probabil nemeritate la nivel individual ....

 

Ar fi bine cred - sa ii acordam o doza de rabdare si incredere - poate totusi exista si politicieni care au si binele tarii in minte atunci cand fac ceva ....

 

:pardon:

 

Ar fi tare interesant daca "masurile" populare sau nepopulare ar putea fi resimtite si de tine, este foarte posibil ca atunci sa iti schimbi putin parerile. Spre fericirea ta insa, poti sa-ti dai cu parerea din afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi plac politicienii .

 

Dar cum sunt (se pare) de neevitat .... prefer pe unii care dau si ceva inapoi celor care au doar gtrija sa ia cat mai mult si pe cat mai mult timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu imi plac politicienii .

 

Dar cum sunt (se pare) de neevitat .... prefer pe unii care dau si ceva inapoi celor care au doar gtrija sa ia cat mai mult si pe cat mai mult timp

 

Ai si exemple (argumente) in sensul asta? Nu de alta dar dupa parerea mea Boc a luat romanilor 21 mld. de EURO si nu prea am vazut sa dea cine stie ce ...

O sa-mi spui ca a dat pensiile si salariile bugetarilor, adevarat, insa nu toti romanii sunt bugetari, insa datori sunt toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu imi plac politicienii .

 

Dar cum sunt (se pare) de neevitat .... prefer pe unii care dau si ceva inapoi celor care au doar gtrija sa ia cat mai mult si pe cat mai mult timp

 

Limba romana ofera multe interpretari diverselor expresii, asa ca nu intotdeauna "a da inapoi" are un sens pozitiv .

De exemplu : :pardon: :think: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere sa ai? Normal ca Boc din partea lui Base, doar e omul lui de incredere. Doar daca nu se putea el, de-abea atunci altul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai si exemple (argumente) in sensul asta? Nu de alta dar dupa parerea mea Boc a luat romanilor 21 mld. de EURO si nu prea am vazut sa dea cine stie ce ...

O sa-mi spui ca a dat pensiile si salariile bugetarilor, adevarat, insa nu toti romanii sunt bugetari, insa datori sunt toti.

 

Toti pensionarii sunt bugetari - adica acea generatie care a fost exploatata scarbos de un regimi criminal implementat prin puterea unei armate STRAINE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×