Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
WeapoN

Problema cu miscarea mouse-ului

Rate this topic

Recommended Posts

Salut,

Am apelat la voi poate ma veti ajuta va rog frumos in problema mea cu mouse-ul meu.

Dupa ce mi-am luat alt mouse acum vreo 3 luni a mers fara probleme dar de acum incepe sa mearga greu si in reluare , de exemplu daca merg in sus merge foarte greu daca merg in stanga merge foarte greu se misca incet , apoi am intrat la Control panel - mouse si am viteza maxima si nu imi merge repede , foarte greu si in reluare.

Daca ma puteti ajuta va rog dati un reply.

Multumesc!

Salut,

Am apelat la voi poate ma veti ajuta va rog frumos in problema mea cu mouse-ul meu.

Dupa ce mi-am luat alt mouse acum vreo 3 luni a mers fara probleme dar de acum incepe sa mearga greu si in reluare , de exemplu daca merg in sus merge foarte greu daca merg in stanga merge foarte greu se misca incet , apoi am intrat la Control panel - mouse si am viteza maxima si nu imi merge repede , foarte greu si in reluare.

Daca ma puteti ajuta va rog dati un reply.

Multumesc!

Daca e mouse cu bila fizica - atunci trebuie curatzat !

Daca e cu baterii - bateriile sunt pe duca !

Daca niciuna din alea, atunci e defect :roll:

Daca e mouse cu bila fizica - atunci trebuie curatzat !

Daca e cu baterii - bateriile sunt pe duca !

Daca niciuna din alea, atunci e defect :roll:

Pai nu, nu este cu bila si nici cu baterii deci niciuna din ele, de astazi am patit asa si nustiu ce sa fac, am alt mouse dar este mare nu pot sa`l folosesc deoarece nu`mi place, acesta care s-a defectat este mai mic asa cum imi place mie, asta inseamna ca alte solutii nu mai sunt?

Pai nu, nu este cu bila si nici cu baterii deci niciuna din ele, de astazi am patit asa si nustiu ce sa fac, am alt mouse dar este mare nu pot sa`l folosesc deoarece nu`mi place, acesta care s-a defectat este mai mic asa cum imi place mie, asta inseamna ca alte solutii nu mai sunt?

Mai ai o sansa - imi aduc amitne de un incident similar ....si de vina era suprafata pe care lucram - era sticla - si reflecta aiurea si cu rezultate neasteptate - schimba mouse padul

Sper ca nu iti iei aceiasi marca :lol:

Nu merge:(

Imi voi cumpara alt mouse , in fine multumesc pentru ajutor.

Poti sa testezi mouse-ul pe un alt calc sa vezi daca face la fel? :lol: