Sari la conținut
Forum Roportal
Popcorn!

sfaturi pt tel nou

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau sami iau si eu un telefon nou,nu neaparat de sarbatori,se poate si dupa,descriere mea suna astfel:sa fie cel putin din 2008,sa fie intre 500lei si 700lei,mp3,radio,camera cel putin 3,2,flash eventual,card de memorie,camera video,mai de toate,bluetooth.mai de toate ma refer la cerinte obisnuite nu de telefon peste 11 milioane.si daca se poate sa fie sony erricson.sfaturi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sami iau si eu un telefon nou,nu neaparat de sarbatori,se poate si dupa,descriere mea suna astfel:sa fie cel putin din 2008,sa fie intre 500lei si 700lei,mp3,radio,camera cel putin 3,2,flash eventual,card de memorie,camera video,mai de toate,bluetooth.mai de toate ma refer la cerinte obisnuite nu de telefon peste 11 milioane.si daca se poate sa fie sony erricson.sfaturi?

 

Poti sa incerci si un telefon cu touch screen (ex Samsung - nu mai stiu cum se numeste) dar ai cam tot ce iti poti dori de la un telefon si ceva in plus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca ai putea sa te uiti la un touchscreen in banii astia, majoritatea indeplinesc cerintele tale (desi...eu una nu recomand nokia 5230..din experienta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

Daca vrei un telefon destept si exagerat de scump i-ati iphone :pardon:)

glumesc...

Poti incerca asta http://www.gsmarena.com/samsung_i5700_galaxy_spica-2965.php

Nu este foarte scump si configuratia este mult peste pretul oferit la dealeri

OS este android, foarte usor de folosit

Aplicatii gasesti o groaza pe http://www.android.com/market/#app=com.epocrates ai si app preinstalata,

facebook, twitter, mail calendar etc

Prietena mea si-a cumparat unul acum o saptamana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×