Sari la conținut
Forum Roportal
geen

Uluitor

Postări Recomandate

este uluitor unde s-a ajuns dpdv software si hardware in ultimii 25 ani ... mi se pare incredibil... prin '96 vedeam protopipuri (nefunctionale) PII in ceasuri de mana Toshiba, acuma ai un mini Pc oriunde, ai procesoare aproape in orice... uluitor... unde se va ajunge? ne legam procesoare la sistemul neuronal si vascular... ce ne mai ramane... ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este uluitor unde s-a ajuns dpdv software si hardware in ultimii 25 ani ... mi se pare incredibil... prin '96 vedeam protopipuri (nefunctionale) PII in ceasuri de mana Toshiba, acuma ai un mini Pc oriunde, ai procesoare aproape in orice... uluitor... unde se va ajunge? ne legam procesoare la sistemul neuronal si vascular... ce ne mai ramane... ?

 

Aha, si de fapt care e stirea? ce ne ramane in ce sens? De ex. pt cineva care nu vede ar fi o mare fericire ca un "procesor" sa-l ajute sa vada...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o multime de lucruri de descoperit... practic o infinitate asa ca nu trebuie sa incepem de acum sa bocim ca ne vom plictisi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa descoperim teleportarea - la ora 4 gata munca, direct pe plaja, sau pe partie, sau pe Champs Elisee

ce mi-ar place!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×