Sari la conținut
Forum Roportal
Khaarsha

O noua optiune

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Propun sa se poata vota desenele doar cand se vizualizeaza la marimea originala.

 

Asta deoarece exista tendinta de a se desena in asa fel incat in imaginea mica sa dea bine. Acest lucru face utilizatorul sa nu fie preocupat de desenul in sine, ci de cum se vede in poza mica. De aici si modul de lucru neglijent, lipsa de detalii etc.

 

In concluzie, posibilitatea de a vota doar imaginea mare duce la cresterea calitatii desenelor de pe site, cred eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as propune ca fiecare sa sugereze cate ceva pentru a ne face cat mai placuta sederea pe site (daca desenatorii sunt o familie, desenatori.ro este casa noastra)...deci nu imi ramane decat sa va felicit pentru initiativa si sa va indemn sa veniti cu idei noi

 

Propun comentarii la profil si mesagerie privata( ambele exista si pe roportal) deoarece forumul nu este prea popular si aceastea ar putea asigura o comunicare mult mai buna a desenatorilor. (Sau un forum inclus in desenatori.ro cu profliuri comune)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...bune ideile voastre, merita reactualizate propunerile...si eu sunt de parere ca ar fi interesant ca si vizitatorii neanregistrati sa poata comenta si vota...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super idee :) e ca si cum te-ai abona la utilizatorul respectiv...mai precis un subscribe,ca pe youtube ^_^ de asemenea,chestia cu mesageria privata,o idee foarte ok :) Daca tot ne-au bagat reclame pentru profit,il pot folosi in astfel de scopuri... eu as propune optiunea: stergerea comentariilor de la desenele noastre...asa nu vom mai fi nevoiti sa ne coboram la butonul raporteaza abuz si sa ni le stergem singuri. Bineinteles,optiunea sa fie valabila numai la desenele noastre,nu sa mergem la desenul altcuiva si sa-i stergem comentariile :huggles: Cel putin asa se mai scapa de chaturi nedorite :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"stergerea comentariilor de la desenele noastre...asa nu vom mai fi nevoiti sa ne coboram la butonul raporteaza abuz si sa ni le stergem singuri. Bineinteles,optiunea sa fie valabila numai la desenele noastre,nu sa mergem la desenul altcuiva si sa-i stergem comentariile doh.gif Cel putin asa se mai scapa de chaturi nedorite biggrin2.gif"

 

 

...sustin si eu propunerea Misei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu un amanunt. Daca respectiva persoana persevereaza in provocarea unor scandaluri sa existe modalitatea: Ignora utilizator.

Asa respectivul personaj nu va mai avea dreptul sa faca atmosfera la desenele anumitor persoane.

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revin cu un amanunt. Daca respectiva persoana persevereaza in provocarea unor scandaluri sa existe modalitatea: Ignora utilizator.

Asa respectivul personaj nu va mai avea dreptul sa faca atmosfera la desenele anumitor persoane.

 

Frumoase idei.

Din ceea ce am citit aici, veti avea o optiune de a urmari un utilizator si a primit informatii cu privire la activitatea lui. In legatura cu restul propunerilor, ramane de vazut.

Sper, cat de curand, va veti putea loga pe forum automat, fara sa va logati pe Roportal.

Nu sunt de acord cu ignorarea unui utilizator si stergerea comentariilor. Asa veti putea sterge notele mici. Ramane varianta de pana acum.

Astept si alte propuneri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista o modalitate ca nota sa ramana si comentariul nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×