Sari la conținut
Forum Roportal
Khaarsha

O noua optiune

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Propun sa se introduca o optiune care sa permita urmarirea desenelor utilizatorilor pe care ii selectam.

De ex, pentru utilizatorul X, sa am posibilitatea sa bifez ceva de genul "anunta-ma cand adauga un nou desen in galerie".

Ca idee, la profil se poate adauga o sectiune in care sunt afisate notificarile despre care vorbeam mai inainte.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum fac sa nu mai apara desenul asa mic pe o foaie asa mare?

Am resalvat si am dat resize la foaie...degeaba, ca tot asa arata.

+ ca de cate ori salvez un desen, se tot maresc marginile albe ale foii, iar desenul se deplaseaza spre dreapta...Asa ma trezesc uneori ca as putea lucra pe jumatate de foaie in loc de foaia intreaga pe care am selectat-o initial.

Am inceput sa am o jena cand salvez, din cauza asta... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt membru de mai bine de 2 ani..si in tot acest timp am vizitat site-ul aproape zilnic...practic am vazut cum a evoluat..mai intai ca unelte si tehnica de redare a desenelor, apoi ca si grafica si organizare...sunt sigura ca adminii isi dau tot interesul, si eu am vazut, sincer, o evolutie...si mai mult decat atat ma bucur ca s-a tinut cont de parerile utilizatorilor ..(nu cred ca e cazul sa dau si exemple pentru ca le stiti deja)...

 

Si in cazul de fata, ideea mentionata este excelenta si as propune ca fiecare sa sugereze cate ceva pentru a ne face cat mai placuta sederea pe site (daca desenatorii sunt o familie, desenatori.ro este casa noastra)...deci nu imi ramane decat sa va felicit pentru initiativa si sa va indemn sa veniti cu idei noi (cu certitudinea ca administratorii le vor lua in seama si cu speranta ca se pot realiza)...

 

Sa auzim de bine,

LGC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×