Sari la conținut
Forum Roportal
Khaarsha

O noua optiune

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

esti tare O.o

 

 

cum poti sa le spui asa direct? you're an example for me.=)) [si mai desenezi si minunat ]

 

 

;)) pai vb asa direct fiindca nu are nimeni ce sa-mi faca daca sunt corecti si mai ales fiindca nu-mi place sa pierd timpul

dar serios pt binele tau mai bine esti genul de om rabdator si diplomat :rabbi:)cum nu pot eu sa fiu..dar incerc:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:) pai vb asa direct fiindca nu are nimeni ce sa-mi faca daca sunt corecti si mai ales fiindca nu-mi place sa pierd timpul

dar serios pt binele tau mai bine esti genul de om rabdator si diplomat :yawn:)cum nu pot eu sa fiu..dar incerc:P

 

 

e bine sa fi diplomat si intelegator,dar uneori ai nevoie si de tupeu,altfel vei fi calcat in picioare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun sa se introduca o optiune care sa permita urmarirea desenelor utilizatorilor pe care ii selectam.

De ex, pentru utilizatorul X, sa am posibilitatea sa bifez ceva de genul "anunta-ma cand adauga un nou desen in galerie".

Ca idee, la profil se poate adauga o sectiune in care sunt afisate notificarile despre care vorbeam mai inainte.

 

 

 

Am o oarecare idee : cum ne putem facem singuri aplicatia asta pana cand o vor adauga administratorii in mod oficial. Cei interesati se pot uita la profilul meu pe desenatori :blink:

 

Revin cu un amanunt. Daca respectiva persoana persevereaza in provocarea unor scandaluri sa existe modalitatea: Ignora utilizator.

Asa respectivul personaj nu va mai avea dreptul sa faca atmosfera la desenele anumitor persoane.

 

Super ideea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa se desfiinteze notele!

e o idee absolut penala k o "creatie" sa poata fii judecata , si din cate stiu desenele sunt arta..iar arta e ceva subiectiv care are ca scop sa trezeasca un sentiment .traire nu sa aiba o linie perfect dreapta sau altceva .

pe ce baza imi noteaza mie cineva desenele cand nu are cum sa stie daca sunt bune sau nu din moment ce sunt din imaginatie? poate in imaginatia mea este mult blur.so? eu daca nu as reusi sa transmit cu un desen exact ce vreau nu-l salveze in galerie.punct.

k ex am numai 10 in afara de desenele vizualizate cel mai mult , ( sa zicem cele mai bune ) kre au note proaste de la nimicurile invidioase. si nu e corect cat timp eu notez cu 10 absolut pe toti sa ma "judece" cate un distrus ..pe baza de ? ar fii ok dc cineva cu mai multa exp isi exprima parerea /nota..deshi nici cu asta nu-s de acord total.

nu inteleg cum ceva facut din placere poate fii notat.

la un concurs in kre trebuie sa reproducem ceva exact da ok. normal k e nevoie de departajare.

eh si hai hebe ignora-ma in continuare ..dar am TOTALA dreptate cu ce am scris..si doar k sa poata dspawn sa dea lumea afara ( cu 7) nu e de ajuns sa pastrati ceva asa inutil :kiss:

 

 

nu-mi cer scuze pt exprimare:))

cum sperantza moare ultima .. inca imi postez ideile /parerile...dc e posibil sa fie ceva mai bine , de ce sa nu fie? doar k sunteti romani? Romania e cea mai tare tzara..pacat de oamenii k voi :kiss:)

:kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×