Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

TIMISOARA, REVOLUTIA MITOCANILOR

Postări Recomandate

Dati-mi argumente in favoarea faptului ca Romania nu va ajunge rusinea Europei cu un presedinte de ultima speta, asa cum este Basescu! Cer tuturor roportalienilor care stiu sa cantareasca atent intre un prostanac si un obsedat de putere lipsit de scrupule sa contribuie ina cest topic cu idei constructive si plauzibile in fazvoarea raului cel mai kic pt romania, adica proiectul Johannis!

 

Cat despre Timisoara, un oras destul de frumos pt tara asta. Pacat ca este locuit...

 

p.s. Cum vi se pare ca o tara sa-si serbeze propria zi oficiala prin fapte de mitocanie, incultura si violenta? Vom apuca sa il vedem pe Basescu anuntat castigator pe ritmurile vreunei manele de-a lui Liviu Guta?

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar prin numele jignitor, probabil topicul tau va pieri in urmatoarele 15 minute.... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic inchis pentru numele jignitor. ;)

 

Daca ai rabdare, s-ar putea sa mi se revoce decizia si topicul sa fie redeschis.

Daca nu, stai cuminte. Daca te mai prind cu un topic la fel, te suspend 180.000 de ani-lumina, capsici?

 

Nu trebuie sa-mi raspunzi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic inchis. Mutat la arhiva.

Aveti deschise jde' topice in care sa-l balacariti pe Basescu sau pe Geoana,aveti topic deschis special pentru turul 2, sunt mai multe topice pe care se discuta despre evenimentul de la Timisoara de azi. Nu era cazul de a fi deschis unul nou, care din start ,adica din titlu este destinat sa provoace

Scuze gargbird am fost amandoi pe aceiasi lungime de unda ,nu stiam ca esti prin preajma.

Las postul meu si nu il sterg, chiar daca este ulterior celui postat de tine, pentru a-mi manifesta sustinerea si speranta ca topicul o sa ramana inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×