Sari la conținut
Forum Roportal
fili

Cum este creeat acest site?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut ;) ! Imi place cum este realizat acest :rot: site http://www.asdazile.ro/ si sunt curios cum este realizat (nu fac reclama la acest site) ca are numai :crazy: manele :cheer: . Am facut si un print screen sa vedeti despre ce este vorba; imi place ca este un fel de player online.

 

 

Multumesc de raspuns!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai este un site creat cu ajutorul Flash-ului. Daca cauti putin pe google o sa gasesti template-uri asemanatoare dar iti trebuiesc ceva cunostinte ca sa il faci sa si functioneze. :paladin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tema flash si streaming , poti face si fara flash , doar o pagina web un index.html cu anumite gadgets ( banere , butoane etc ) este usor de realizat , nu iti trebuiesc cunostiinte foarte mari !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tema flash si streaming , poti face si fara flash , doar o pagina web un index.html cu anumite gadgets ( banere , butoane etc ) este usor de realizat , nu iti trebuiesc cunostiinte foarte mari !

 

Dupa ce intrebare a pus omul asta, imi dau seama ca nu are cunostinte web deloc. Deasta am spus eu ca are nevoie de ceva cunostinte web ... Pentru cei care au habar cat de cat e usor dar pentru o persoana care nu stie ce limbaj e folosit la un site vizualizat de el e foarte greu.

 

Routernet: " Si cred ca in spatele designului este un rodio online. " Nu este nimic in spatele designului pentru ca butonul de play/stop afisat pe site, functioneaza. E doar un player flash cu sursa catre un radio.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×