Sari la conținut
Forum Roportal
Ola1981

necompatibili la pat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu exista necompatibilitate in pat, ori iti place de un om ori nu, daca iti place, incerci sa comunici sa vezi ce ii place sau invers.

Ei nu exista ?! Poate ca ea este genul in care iti poti baga ambele maini si sa mai si aplauzi. Iar el,vine cu lupa sa vada cand face ceva, sa nu se ude pe pantaloni.

Asta nu intra la incompatibilitati?

 

Ca daca se nimereste asa, adio sex. :crazy:

 

Aoleu! :stars:

:scare: Sa nu spui ca tu nu ai televizor?! :crazy:

Un Playboy, ceva? Nu ?

Editat de Two
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:scare: Sa nu spui ca tu nu ai televizor?! :crazy:

Un Plasyboy, ceva? Nu ?

Am, dar daca nu te potrivesti cu cineva poti sa tot privesti la TV, ca nu rezolvi nimic, nepotriveala o sa para si mai scaitoare dupa ce te uiti la filme deocheate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am, dar daca nu te potrivesti cu cineva poti sa tot privesti la TV, ca nu rezolvi nimic, nepotriveala o sa para si mai scaitoare dupa ce te uiti la filme deocheate.

Ete scartz! Te uiti la filme mai putin deocheate, si astfel reduci din incompatibilitate.

De ex., te uiti la unul in care doar se pupa si se dezbraca...in pat. :crazy:

Si gata. E o iubire platonica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ete scartz! Te uiti la filme mai putin deocheate, si astfel reduci din incompatibilitate.

De ex., te uiti la unul in care doar se pupa si se dezbraca...in pat. :crazy:

Si gata. E o iubire platonica.

:stars: Ete part de o asa iubire, rasarita din dorinta de a concura cu niste actori profesionisti. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:stars: Ete part de o asa iubire, rasarita din dorinta de a concura cu niste actori profesionisti. :tease:

De ce ar fi concurenta, ca nu te pune nimeni sa ii depasesti pe aia.Ci doar sa iei exemplu de la ei.

Sau, daca vrei, iti dau eu meditatii. :crazy: Primele trei lectii gtratis!

E la oferta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nus ce tot o frecati despre compatibilitate.

 

compatibilitatea se poate construi, atata timp cat intre cei doi exista compatibilitate sentimentala si atata timp cat in materie de sex se intampla doar lucruri de comun acord.

 

cand se doreste compatibilitate, cheia e comunicarea.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ar fi concurenta, ca nu te pune nimeni sa ii depasesti pe aia.Ci doar sa iei exemplu de la ei.

Nu-mi place sa iau exemplu de la nimeni cand e vorba de asa ceva. :tease:

Sau, daca vrei, iti dau eu meditatii. :crazy: Primele trei lectii gtratis!

E la oferta.

Da' eu nu m-am plans de incompatibilitate. :rot:

eu nus ce tot o frecati despre compatibilitate.

 

 

compatibilitatea se poate construi, atata timp cat intre cei doi exista compatibilitate sentimentala si atata timp cat in materie de sex se intampla doar lucruri de comun acord.

 

cand se doreste compatibilitate, cheia e comunicarea.

Daca anatomic cele doua personaje nu se potrivesc nu poate fi vorba de compatibilitate. Exemple: 1. daca el o are cat un chibrit si ea cat pestera muierii. 2: daca el are un penis de elefant si ea o gaura cat urechea acului.

Editat de P r o z a c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place sa iau exemplu de la nimeni cand e vorba de asa ceva. :tease:

 

Da' eu nu m-am plans de incompatibilitate. :rot:

 

Daca anatomic cele doua personaje nu se potrivesc nu poate fi vorba de compatibilitate. Exemple: 1. daca el o are cat un chibrit si ea cat pestera muierii. 2: daca el are un penis de elefant si ea o gaura cat urechea acului.

 

corect, ai dreptate. anatomic vorbind.

 

din putinul pe care-l stiu eu, cu persoanele posesoare de trompe de elefanti si de galeti, nu prea se poate construi compatibilitatea. din cauza gradului ridicat de.....folosinta. sunt compatibili doar cu ei insisi si cu cei asemenea.

 

restu.....

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corect, ai dreptate. anatomic vorbind.

 

din putinul pe care-l stiu eu, cu persoanele posesoare de trompe de elefanti si de galeti, nu prea se poate construi compatibilitatea. din cauza gradului ridicat de.....folosinta. sunt compatibili doar cu ei insisi si cu cei asemenea.

 

restu.....

:rot: Am exagerat, stiu. Insa, personal cred ca depinde de fiecare cat e dispus sa lase de la sine si daca crede ca se merita sa lase de la sine atunci cand potrivirea anatomica nu e tocmai perfecta. Eu nu m-as vedea prea toleranta in privinta asta. :- Sunt egoista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×