Sari la conținut
Forum Roportal
Ola1981

necompatibili la pat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un prieten si nu ne intelegem in pat.ne potrivim, ne intelegem in rest dar cand e vorba de pat.....Credeti ca se poate rezolva?eu as vrea sa raman cu el si el cred ca la fel si el, dar conteaza foarte mult si asta pentru el.Poate sa-mi raspunda cineva?daca s-ar putea rezolva cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ce sens necompatibili la pat? Nu intelege nevoile tale? I-ai spus ce vrei tu de la el? el ti-a spus ce vrea de la tine? A-ti discutata pe seama nepotriviri voastre?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ce sens necompatibili la pat? Nu intelege nevoile tale? I-ai spus ce vrei tu de la el? el ti-a spus ce vrea de la tine? A-ti discutata pe seama nepotriviri voastre?

nu ma simt bine cu el si nici el cu mine, cred ca e m-ai mult vina mea pentru ca sunt cam cuminte.nu as vrea sa fac un compromis ca apoi sa.mi para rau, dar nici fara el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma simt bine cu el si nici el cu mine, cred ca e m-ai mult vina mea pentru ca sunt cam cuminte.nu as vrea sa fac un compromis ca apoi sa.mi para rau, dar nici fara el

Cuminte? ce inseana cuminte? Ce inseamna compromisuri? Estisatisfacuta de el sau nu?

Daca tie ti se pare un compromis sa faci ceva care te satisface...atunci eu ma :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, sunt nevoita sa-ti spun ca sexul este foarte important intr-o relatie. In primul rand fii sincera si spune: exista acea atractie, the chemistry, sau doar te gandesti tu ca ti-ar fi bine cu el?

O sa continui cu 'sfaturile' din moment ce o sa raspunzi la asta :flowers:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga mea, sunt nevoita sa-ti spun ca sexul este foarte important intr-o relatie. In primul rand fii sincera si spune: exista acea atractie, the chemistry, sau doar te gandesti tu ca ti-ar fi bine cu el?

O sa continui cu 'sfaturile' din moment ce o sa raspunzi la asta :flowers:

exista. il cunosc de 10 ani.ne-am certat, iar ne.am impacat.mereu a fost ceva intre noi. nu vreau sa fac copii cu el iar apoi sa ne gandim ca poate nu a fost bine ce am facut. eu vreau sa mearga si el la fel, dar.... cred ca eu ar treb sa maschimb, dar m.ai cred ca tre sa ma ajute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da explica si tu mai clar care-i problema

din moment ce aveti relatia de mai multi ani nu se mai poate vorbi de faptul ca nu va cunoasteti in pat

nu poti scapa de inhibitii? ai vrea si nu stii cum?

nu are el suficienta rabdare sau nu te poate face sa te simti confortabil in timpul raportului sexual?

ce compromis te pune sa faci? iti doreste sa faci ceva anume, concret si tu nu esti hotarata?

 

 

daca in rest va iubiti si totul e ok apelati la un sexolog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×