Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Se pot numi acestia oameni?

  

15 membri au votat

  1. 1. Se pot numi acestia oameni?

    • DA
      2
    • NU
      3


Postări Recomandate

Mai devreme sau mai tarziu suportam sigur consecintele a tot ceea ce facem, bine sau rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema, ai toate probele scrise pentru hartuire si jigniri fie personale fie pe baza de apartenenta etnica.

 

aici pe ropo si pe nici un alt forum de pe net nu-ti poate rezolva nimeni concret, problema.

 

de nu actionezi exact unde si cum trebuie si sa-ti primesti dreptatea si despagubirile care ti se cuvin?

 

 

 

 

scuze me, pliz. iu nau.

Editat de Dida_James

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O calatorie down memory lane:

 

Film Artistic

 

Part I

 

Sunt o ''islamofoba'' inraita !
''Imput'' unde vreau eu, nu unde imi zici tu, musulmanco, ai inteles ? Hai, du-te mai spala niste chiloti la Abdulahi si iti mai trec nervii !!
Si barbartii, si femeile musulmane, ar trebui executati, UNUL cate UNUL ! !
Mai araboaica cu baticuri pe cap, ...

I'm a bitch, and I HATE YOU, lick it !

 

QUOTE (AndreeaBD @ Jul 4 2008, 02:48 PM) *

Mai fufa araboaica I HATE YOU, lick my pussy !

 

Parca Muhamed nu stia sa citeasca si sa scrie ! Voi unde a-ti invatat ??

 

Intermisie

 

Sunt si eu pe jumate' musulmana, what the hell ! !
el, mi-a trimis un PM jignitor, si acum iara m-a provocat si eu nu ma las calcata in picioare, doar am spirit de musulmanca
She's a muslim girl, it's in our blood baby !

 

Part II

 

Ce preferi ? Dinamita sau C4 ? ? ?

Cum te simti mai bine ? ? Imbracata ca o femeie normala sau acoperita de cearsafuri negre ca o ninja de Halloween ? ? ? esti complet scarboasa ...proasta pulii , bitch . . .curvele astea islamice like to take it in the ass ...pizde nespalate....such a bitch...GO FUCK YOURSELF, or a camel...lick my CUNT nenorocita nefututa....You're been drinking bitch, or sucking too much camel's ass ...musulmanca imputita ...FUCK OFF si sa nu te mai vedem pe-aici niciodata, ca-ti taiem capul jos ...esti o nesimtita ordinara islamista ...esti o frauda si o curva tampita, care merita spanzurata.

 

Cu ce ??? Cu proteza ???Nenorocul tau... Ah, si in plus nu umblu beata la volan ca apoi sa fac accident ca unele...

 

Sa rad sa plang? :jester: Se pricepe careva la psihoanaliza pe aici?

Editat de ___________________

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu . Si eu is in urma. De ce te urmareste? Ce amune are?

 

E vorba de un barbat ? E o femeie?

Bah, oricum postarile Burqa, Gaga sau cum s-o numi le stim. Ridica un semn mare de intrebare asupra persoanei din spatele monitorului. Naeema, daca te-ai simtit, traumatizata in vreun fel, imi pare rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am votat DA, care este deasupra lui NU. De fapt votul meu ar fi si DA si NU, depinde cum privim lucrurile. Asta nu inseamna ca incurajez comportamentul prezentat aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curioasa sa vad imi fac blogul muci? :jester:

 

Nu ai o optiunea de moderare? Adica sa aprobi vreun comment inainte sa devina public. Bine, ideea lor o fi sa te enervezi tu , asa ca, nu stiu de conteaza in mintea lor daca vad si altii sau nu acele comentarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema, insist asupra a ce ti-am spus.

 

uite, saptamana trecuta, vineri seara, un vecin a venit chipurile sa ma ceara de nevasta, ca nu mai poate de dragu meu.

l-am zvarlit pe poarta afara, el s-a enervat si a insistat, a vrut sa sara gardul si nervos si putin aburit fiind, a inceput sa ma injure. in 10 minute a aparut patrula de noapte, in prima faza au vrut sa-i dea doar avertisment dar au fost nevoiti sa-i dea 300 de ron amenda.

finca tot n-a tacut, ca nu mai poate de drag, s-a ales pana la urma cu 600 de ron amenda.

 

deci, tu ce astepti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa rad sa plang? :jester: Se pricepe careva la psihoanaliza pe aici?

 

Sa ignori. Nu merita sa lupti cu asa ceva. Stie ca vei raspunde si o face din acest motiv. Ignore user/useri , moderare pe bolg. E greu , daca te simti atacata dar e singura cale.

 

Naeema, ai toate probele scrise pentru hartuire si jigniri fie personale fie pe baza de apartenenta etnica.

 

de nu actionezi exact unde si cum trebuie si sa-ti primesti dreptatea si despagubirile care ti se cuvin?

 

Are, insa are nervii, timpul si mai important know-how-ul ?

Ce legi se aplica, una este in Canada ( daca nu ma insel), alta unde? Bun, daca are ea date exacte poate consulta un avocat. Dar, nu cred ca ar rezolva multe. Insa, Canada nu e Romania.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci este vorba de infractiunile de amenintare, calomnie, jogniri, hartuire, toate astea be baza apartenentei etnice. parca asa am inteles io.

 

iubita, daca eu as primi asa ceva, te asigur ca, cu asemenea dovezi, as scoate bani frumosi si respectiva-u ar tacea forever.

 

tot ce are naeema nevoie este sa faca o procura la consulatu roman, deci o procura de reprezentare pentru ORICINE din romania.

acea persoana imputernicita va depune plangere penalala parchet, cel mai normal este sa se si inceapa dosarul penal in instanta, in care Naeema este si victima si parte civila si cere despagubiri pentru pagubele morale, psihice si de ce nu, materiale, ca urmare a primelor, suferite.

 

in romania au de mult succes astefel de cazuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×