Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Comentati noile aliante anormale intre PSD si PNL sau UDMR si PRM

Postări Recomandate

Care este motivul real de toate aceste partide care reprezinta clasa politica romaneasca il sustin pe Mircea Geoana ? Acestora le pasa de poporul roman sau mai degraba le pasa de ei ? Discutam de partide care au fost mereu in opozitie...oare deciziile presedintelui de reformare a clasei politice prin uninominal, unicameral, mai putini parlamentari sau ultima idee de a scoate din constitutie imunitatea demnitarilor, a parlamentarilor, a presedintelui si a ministrilor reprezinta un pericol atat de mare pentru acestia incat sunt nevoiti sa faca front comun ?

 

Chiar nu observa nimeni ca aici sunt lucruri necurate la care muritorii de rand nu prea se gandesc...? :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine nu e capabil sa faca aliante... ca El sa pateasca! :hi: ca sa nu ma repet postand ce cred eu despre El si pdl! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, dupa frauda grosolana in favoarea PDL-ului, nu e normal sa se ajunga la astfel de compromisuri? Ce facem, patim ca-n '46?

Uite ma, unul cu cap! ;)

 

p.s. Scuza-ma pt acel reply cam caustic pe care ti l-am dat acum cateva zile pe alt topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca Mircea Geoana e salvatorul si alte lucruri de genu asta,toti au ce au cu Basescu. Toate aceste aliante s-au facut in scopul eliminari a domnului presedinte de la putere.Daca ar fi fost oricine altcineva de la pd-l candidat la presidentie ar fi avut sanse mari da foarte mari sa iasa presedinte si sa fie sustinut de restul,dar aici vb de basescu...si lumea cam e impartita pro si contra base. Nici eu nu il ador pe geoana chit ca sunt din acelasi partid cu el....dar mi-e sila de basescu.Sincer acu 5 ani asta am votata cu Basescu chiar daca eram psd-ista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca Mircea Geoana e salvatorul si alte lucruri de genu asta,toti au ce au cu Basescu.

Dacă Geoană reuşeşte măcar să stabilizeze clasa politică, eu zic că poate fi considerat salvatorul actual.

 

Nici eu nu il ador pe geoana chit ca sunt din acelasi partid cu el....dar mi-e sila de basescu.Sincer acu 5 ani asta am votata cu Basescu chiar daca eram psd-ista.

A naibii PSD-istă mai eşti şi tu!

 

Cu cine,cu dracu?

A

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă Geoană reuşeşte măcar să stabilizeze clasa politică, eu zic că poate fi considerat salvatorul actual.

 

 

A naibii PSD-istă mai eşti şi tu!

stiu ;)

dar na atunci ma interesa prea putin.....ca nu era ca acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tema punctuala expirata.Topic inchis,mutat la arhva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×