Sari la conținut
Forum Roportal
ClauFcb

Probleme la PC !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare , dupa cum se vede din titlul temei am ceva probleme la pc , am sa le enumar si as vrea sa va rog sa ma ajutati daca ati mai intalnit problemele astea sau daca stiti. Multumesc Anticipat !!

 

 

1) Battlefield 2 - intru in joc fara niciun fel de problema , join pe un server oarecare din Multiplayer , dar nu cred ca apuc sa ma joc 10-15 minute ca pur si simplu iasa din joc fara niciun fel de eroare (nu iasa de pe server ci direct pe desktop)

Mai este inca o problema care se intampla la mai multe jocuri cum ar fi Bf2 sau GtaSA. La Bf2 daca vreau sa pun tinta cu click 2 se invarte caracterul. Cam atat pentru Bf2 !!

 

2) Cod6 Mw2 - La fel patesc si cu acest joc dar numai in Campain , intru si imi este prezentata o parte din "poveste" apoi cand sa inceapa misiunea iasa din joc la fel cum patesc la Bf2,si daca vreau sa ma joc Special Ops la fel doar cateva minute si apoi iasa.

 

Oare ma poate ajuta cineva? Sper sa fie cineva care stie si astept un raspuns cat mai rapid. Multumesc again.

 

System :

 

Cpu: Intel pentium dual E2180 @ 2.00 Ghz

Mem: 3 gb Ddr2

Video: nVidia 9500 GT - 512 Mb *128*

Windows: Vista Ultimate (32 bit)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
verifica driver-ul placii video mai intai, reinstaleaza-l din nou

 

Mda...bine zici. Am uitat sa precizez ca aveam driverul "standard" care l'am primit la placa video..dar l'am schimbat cu o versiune mai noua si mai exact ( 182.50 GeForce WinVista 32bit ) .

 

Alte pareri !? ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×