Sari la conținut
Forum Roportal
60seconds

Probleme placa video

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Seara!... In primu rand sunt nou pe forumul acesta si nu stiu daca postez unde trebuie iar in caz k gresesc imi cer scuze...Am si eu o problema cu placa video si as vrea sfaturile voastre nu sunt expert in calcultatore si de aceea am ceva nevoie de ajutor :) :o: In ce consta problema ...Am o placa video Ati Radeon 9550 de 256 mb si am ceva probleme cu ea deci intru in joc dupa cateva minute nici 10-15 ma da afara din joc si imi apare urmatoarea eroare "VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands" am citit destule pe alte forumuri...ba cu temperatura ba cu compatibilitatea ba cu reinstalarea windowsului sau a driverelor ..leam fkt pe toate mai putin pe cea cu temperatura ca nush ce sa monitorizez si unde sa ma uit...Am pus cateva poze facute cu C-Puz sa va faceti idee despre sistemul de operare ..daca aveti careva vreo idee sau vreun sfat despre cum as putea sa rezolv aceasta problema vas fi recunoscator. iar in cazul in care placa video nu e buna miar fi de ajutor un sfat despre ce placa ar trebui sa cumpar pe viitor .va multumesc anticipat.!

post-258449-1258996195_thumb.jpg

post-258449-1258996204_thumb.jpg

post-258449-1258996148_thumb.jpg

post-258449-1258996221_thumb.jpg

post-258449-1258996228_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×