Sari la conținut
Forum Roportal
adina savopol

Bloc adenopatic submandibular, ciroza hepatica cu ascita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna seara

 

Am nevoie disperata de sfatul cuiva care ( sper sa nu fi trecut prin asta ) sa fi cunoscut concret un caz de vindecare cu Nicolit .

Sotul meu are un diagnostic tare grav : ciroza hepatica cu ascita si bloc adenopatic submandibular si se pare ca si parotidele i-au fost prinse . De cateva zile ia Nicolit si recunosc ca imi pun toate sperantele in acest citolitic . Din cauza cirozei si a nr-ului mic de trombocite nu a putut face radioterapie , de citostatice nemaiputand fi vorba . Toti medicii care l-au consultat au dat din cap neancrezatori intrun final fericit , dar eu nu pot sa cred ca viata lui e pe sfarsite .

Va rog mult , daca stiti pe cineva care a scapat cu ajutorul Nicolitului spuneti-mi si mie poate mai prind ceva curaj .

 

Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nicolitul e un medicament foarte bun pe care foarte multa lume il lauda. A aparut acum cateva luni un articol despre Nicolit intr-o revista americana in care scria ca acest mediament romanesc este unul din cele mai eficiente produse anticancerigene din lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nicolitul e un medicament foarte bun pe care foarte multa lume il lauda. A aparut acum cateva luni un articol despre Nicolit intr-o revista americana in care scria ca acest mediament romanesc este unul din cele mai eficiente produse anticancerigene din lume.

 

multumesc , Dingo25` . am citit pe net si referatele facute de medicii de la Fundeni si Militar , care confirma eficacitatea acestui citolitic . ce nu am gasit niciunde este o persoana care sa-m confirme ca cineva cunoscut sau apropiat s-a vindecat cu Nicolit .

situatia sotului meu este atat de disperata , incat mi-asi dori din tot sufletul sa existe cineva in carne si oase pe care sa i-l pot prezenta ca vindecat cu ajutorul Nicolitului .

 

oricum , iti multumesc pt raspuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In urma cu cativa ani bunica mea a avut cancer intr-un stadiu incipient. Medicii au operat-o, dupa care ea a facut tratamentul de 2 ani cu Nicolit. Atunci am auzit si eu prima data de acest citolitic. Nu pot sa ma pronunt in mod sigur de efectul Nicolitului, dar tot ce pot sa zic e ca ea de atunci nu a mai recidivat si se pare ca s-a vindecat complet. Oricum, situatia sotului tau pare mult mai grava. Sper sa nu fie prea tarziu pentru tratament si sa se faca bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Doresc sa realizez un nou proiect si am nevoie de oameni care sa ma ajute. Este un proiect frumos, indraznet si in acelasi timp controversat.

Se adreseaza tinerilor care sufera de o boala incurabila si care isi cunosc sansele de supravietuire.

Este un show despre viata, despre puterea de lupta a unor tineri care vor sa traisca din plin pana la sfarsit.

 

Ce vreau eu sa fac?

 

Vreau sa le indeplinesc toate dorintele!

 

Un reality show cu si despre viata lor si sa le aduc un zambet pe buze. Stiu ca uneori conteaza mai mult decat orice altceva.

 

Cati dintre noi nu si-au dorit sa il cunoasca pe Gica Hagi sau sa mearga in culise la un concert Iris? Orice se poate daca iti doresti!

 

Asadar astept sa imi scrieti povestile voastre pe adresa de mail simonadonosa@yahoo.com si eu va voi indeplini dorintele!

 

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×