Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! de 2 ani fac o intoxicatie foarte urata! am facut tot felul de analize dar nici un rezltat concret.am luat telfast,prednison,xyzal, clorocalcine,claritine,aerius,medrol...degeaba. in urama cu 3 zile am facut o interventie chirurgicala cu laser la nas pentru a respira mai bine.am luat ca antiinflamator ARCOXIA. s-a declansat o eruptie de s-au speriat si medicii...am cazut din picioare pentru ca imi scadea tensiunea cand ma ridicam in picioare.m-a luat ambulanta de acasa si m-au dus in colentina la sectia dermato unde mi-au facut o perfuzie cu dexametazon si hemisuccinat si mi s-a dat regim strict: supa de morcov si legume albe,orez fiert,mere coapte ( fara coaja) ceai si apa! iar ca pastile mi s-a prescris aerius si ranitidina! am urmat regimul cu strictete.nimic altceva nu am gustat si iar mi-au aparut pete...simt ca innebunesc...sunt desfigurata,mainile imi sunt duble,pana si in talpa mi-au aparut pete.ma termina psihic ideea ca nu exista leac.ajutati-ma daca puteti in vreun fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×