Sari la conținut
Forum Roportal
Gabystelistu95

De ce esti fericit azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sint foarte fericita ca azi Luni, 21 Junie 2021 este cea mai lunga zi din an si pot sa-mi programez multe de facut la lumina zilei!!! ... pentru ca aici apune soarele destul de devreme in alte zile chiar si vara.  Se intuneca devreme din cauza ca sintem mai la Sud pe planeta spre Ecuator, dar nu chiar aproape.    Nu zic ca mi-e dor de mai multa Soare sau caldura!!!  

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca am intrat la master la buget si cred, din ce am inteles, ca la peste 9 se ia si bursa de merit (eu avand 9,25 media de admitere) :smartass:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta este un moment fericit si unic pe plan personal, orice fel de a manifesta "la joie de vivre" este permis!!!   :drunk:

Felicitari si succes la invatat!!!  Profita de ultima vacanta ca n-o sa ai mult timp liber de acum incolo. 

Timpul trece repede.   Pica asa de bine cate o stire buna!!!   O sa beau Sambata seara pentru succesul tau ...   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
45 minutes ago, The Unknown said:

Asta este un moment fericit si unic pe plan personal, orice fel de a manifesta "la joie de vivre" este permis!!!   :drunk:

Felicitari si succes la invatat!!!  Profita de ultima vacanta ca n-o sa ai mult timp liber de acum incolo. 

Timpul trece repede.   Pica asa de bine cate o stire buna!!!   O sa beau Sambata seara pentru succesul tau ...   

Multumesc muuult! Fac cinste :drunk:

Urmeaza si concediul acum :cool:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/18/2021 at 1:17 PM, Rodica` said:

În Creta merge. În zona galbena. :o:

A picat planul :sad:

Dar macar am gasit niste alternative bune, schimbare de bilete pentru alta perioada etc. Am zis orice ar fi, de pe 22 eu intru in concediu.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In alimentara s-a stricat ceva la congelatoare care-s in dreptul casierelor si ne-au pus sa stam unu langa altu, nu in spatele altuia ca sa nu patim ceva.   Era un tata cu un baietel cam de varsta nepotului tinea mana lui tac-su dar a obosit ca el era inalt si mititelul ca sa-i ajunga mana trebuia sa se intinda.  Eu n-as fi chinuit copilul cand sint carturi si merge totul mai repede si placut.  Copilul m-a luat de mana ca-i era mai usoara soarta!!!   Mai era lume care vedea si eraua sa de fericite ca n-au mai vazut asa ceva in viata.   Nici eu.   Le-am lasat sa mearga inaintea mea ... dar chiar ca m-am incalzit la scena asta putin.   

Acasa am gasit 3 poze cu nepotul si fiul pune titlul la postare: Che fach?  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Veste bună pentru români! Vacanța de sărbători se prelungește! Guvernul a decis!

https://evz.ro/veste-buna-pentru-romani-vacanta-de-sarbatori-se-prelungeste-guvernul-a-decis.html

Anul acesta, Revelionul pică în weekend, iar românii vor avea liber pe 31 decembrie, cu recuperare ulterioară. Angajații vor petrece cu o zi în plus!!!   

Pe informatia asta merita baut ceva bun, ridicam paharele!!!  

La Multi Ani 2022!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×